Arcade Fire na koncercie w Polsce - rozpiska godzinowa

i

Autor: Rich Fury/Getty AFP/East News Arcade Fire w Warszawie - harmonogram koncertu

Arcade Fire na koncercie w Polsce - rozpiska godzinowa

2022-09-29 16:05

Jeden z najbardziej znanych kanadyjskich zespołów już w sobotę 1 października zagra w Polsce! Arcade Fire zawitają do naszego kraju w ramach trasy koncertowej, promującej ich najnowszy album studyjny. Jak prezentuje się rozpiska godzinowa koncertu? Poniżej znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat wydarzenia.

Arcade Fire to jeden z najbardziej znanych na świecie kanadyjskich zespołów. Grupa powstała w 2001 roku z  inicjatywy frontmana, wokalisty i głównego autora tekstów, Wina Butlera oraz gitarzysty Josha Deu. Drugi z Panów opuścił formację w 2003 roku, a więc jeszcze przed wydaniem debiutanckiego albumu. Płyta Funeral ukazała się we wrześniu 2004 roku i została nominowana do nagrody Grammy w kategorii Best Alternative Album. Wydawnictwo cieszyło się dużym uznaniem krytyków, tak jak kolejne projekty, w tym kultowy już The Suburbs, który zdobył Grammy w jednej z najważniejszych kategorii - Album of the Year. W maju tego roku ukazała się najnowsza płyta formacji - WE będzie można usłyszeć na żywo w Warszawie!

Arcade Fire na koncercie w Polsce - rozpiska godzinowa

Niemal natychmiast po wydaniu płyty, zespół ogłosił promującą ją trasę koncertową, a na ich mapie znalazła się też Polska! Arcade Fire wystąpią w Warszawie na Torwarze już w sobotę 1 października! Bilety na wydarzenie w cenie od 185 zł są jeszcze dostępne w sprzedaży! Jako support wystąpi Boukman Eksperyans!

Znany jest już harmonogram koncertu, poniżej oficjalny timing, jednak uwaga - podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie!

  • 18:00 - Otwarcie bram
  • 19:30 - Boukman Eksperyans
  • 21:05 - Arcade Fire
Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith