Amy Lee i Lindsey Stirling w duecie! Po trzech latach Panie wypuściły baśniowy teledysk do Love Goes On and On”

i

Autor: Screen z YouTube/Lindsey Stirling Teledysk do wspólnej piosenki liderki Evanescence i skrzypaczki jest już dostępny!

Amy Lee i Lindsey Stirling w duecie! Po trzech latach Panie wypuściły baśniowy teledysk do "Love Goes On and On”

2022-07-13 10:16

Liderka Evanescence i jedna z najpopularniejszych skrzypaczek postanowiły powrócić do efektu swojej współpracy sprzed prawie trzech lat! We wtorek 12 lipca światło dzienne ujrzał baśniowy teledysk do piosenki “Love Goes On and On”, która znalazła się na wydanym w 2019 roku albumie Lindsey Stirling “Artemis” - sprawdźcie!

Lindsey Stirling to jedna z najpopularniejszych skrzypaczek na świecie. Sławę i rozpoznawalność zyskała w 2010 roku, gdy wzięła udział w programie America’s Got Talent, gdzie dotarła do ćwierćfinału. Artystka w wyjątkowy sposób łączy w swojej twórczości brzmienie skrzypiec z klimatem elektroniki, hip-hopu, dubstepu, ale też popu i rocka. W 2012 roku ukazał się jej debiutancki album studyjny, zatytułowany po prostu Lindsey Stirling, który osiągnął ogromny sukces komercyjny. Rok później Stirling nagrała cover numeru Creep grupy Radiohead, który zdobył bardzo dużą popularność w serwisie YouTube i został nagrodzony w konkursie YouTube Music Awards. Aktualnie Lindsey ma na koncie już pięć albumów studyjnych, z czego ostatni, czyli Artemis, ukazał się w 2019 roku.

Co tam w środku gra - Evanescence (The Bitter Truth)

Amy Lee i Lindsey Stirling w duecie! Do “Love Goes On and On” powstał baśniowy teledysk

To właśnie na ostatnią płytę skrzypaczki trafił duet z Amy Lee. Liderka Evanescence i Lindsey po raz pierwszy połączyły siły w 2017 roku - Stirling wzięła udział w nagraniach albumu Synthesis, gdzie gościnnie zagrała na skrzypcach w utworze Hi-Lo, a następnie wyruszyła z zespołem w trasę koncertową, promującą wydawnictwo. Dwa lata później to Amy pojawiła się na najnowszym albumie skrzypaczki, gdzie zaśpiewała w kompozycji Love Goes On and On. Choć utwór znany jest już od prawie trzech lat, to dopiero teraz Panie zdecydowały nakręcić i wydać do niego teledysk. Klip przedstawia obie artystki w lesie, ubrane w stroje nawiązujące do epoki średniowiecza. Sama piosenka brzmieniowo to połączenie klasyki z dubstepem i gotyckim rockiem. 

Sonda
Czekasz na nowy album Evanescence?