Adi Oasis

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Kendall Bessent

koncerty 2024

Adi Oasis - basistka, znana ze współpracy z Lennym Kravitzem, na trzech koncertach w Polsce! Szczegóły

2024-07-05 10:10

Francusko-karaibska wokalistka, basistka i producentka Adi Oasis wystąpi w lipcu w Polsce na trzech koncertach. To okazja, żeby na żywo usłyszeć utwory z jej najnowszego albumu „Lotus Glow”, na którym soul miesza się z funkiem i R&B.

Adi Oasis uznanie krytyków i fanów przyniosły jej ekspresyjne występy na żywo. Koncertowała na całym świecie u boku takich artystów jak Lenny Kravitz, Anderson .Paak czy Thundercat. Uwagę przykuwa jej niesamowity wokal, funkowa gra na basie i retro-futurystyczne brzmienie.

Najnowszy „Lotus Glow” to bardzo osobiste, także polityczne wydawnictwo. Artystka porusza na nim tematy rasizmu i przemocy. „To mocny i bezpośredni, ale jednocześnie pełen wrażliwości album. I polityczny, bo jestem czarną imigrantką i to jest moja rzeczywistość”. Na płycie pojawiło wielu znakomitych gości, wśród nich KIRBY - znany ze współpracy z Rihanną czy Arianą Grande, Leven Kali, który tworzył razem z Beyonce, nazywana „poetką R&B” Jamila Woods i artysta neo-soulowy Aaron Taylor. Pochodzący z albumu utwór „Naked” jest już dostępny do posłuchania.

Lenny Kravitz - największe przeboje gwiazdora współczesnego rocka!

Basistka zagra w Polsce [DATY, MIASTA, BILETY]

Adi Oasis wystąpi w lipcu w Polsce na trzech koncertach:

  • 16 lipca – Poznań – Blue Note w ramach Blue Summer Jazz Festival
  • 17 lipca – Warszawa - Jassmine
  • 18 lipca – Warszawa - Jassmine

Oto nasze TOP5 płyt Lenny'ego Kravitza: