Accept

i

Autor: mat. prasowe

Nowości muzyczne

Accept z kolejnym utworem zapowiadającym nowy album. Premiera "Humanoid" coraz bliżej

W kwietniu na rynku ukaże się nowy studyjny album od metalowej formacji Accept. Grupa właśnie wypuściła kolejny singiel, który promuje nadchodzące wydawnictwo zatytułowane "Humanoid".

Accept z kolejnym utworem zapowiadającym nowy album

Niemiecka formacja Accept powraca z nowym studyjnym albumem. Już 26 kwietnia 2024 roku ukaże się krążek zatytułowany "Humanoid". Znajdzie się na nim 11 premierowych kompozycji. Pod koniec lutego muzycy wypuścili w świat utwór tytułowy, teraz przyszła pora na kolejną zapowiedź muzyczną nadchodzącego dzieła. 

Nie lubisz tłumów na festiwalu? Oto najlepsze rockowe i niszowe imprezy plenerowe w Polsce

W sieci można już znaleźć utwór "The Reckoning", do którego powstał także wideoklip. 

To jeden z naszych ulubionych utworów z nowego albumu. Mocny, solidny metal z tekstem poruszającym życiowy temat. Mamy nadzieję, że fani będą się cieszyć tak samo jak my! – powiedział gitarzysta Wolf Hoffmann. 

Tak natomiast prezentuje się tracklista albumu "Humanoid":

 1. Diving Into Sin
 2. Humanoid
 3. Frankenstein
 4. Man Up
 5. The Reckoning
 6. Nobody Gets Out Alive
 7. Ravages Of Time
 8. Unbreakable
 9. Mind Games
 10. Straight Up Jack
 11. Southside Of Hell

Jestem bardzo zadowolony z "Humanoida". Cały album ma niesamowitą energię! Praca z najlepszym metalowym producentem, Andym Sneapem, po raz kolejny była świetną zabawą! – podsumował gitarzysta Accept. 

W obecnym składzie zespołu, oprócz Hoffmanna, znajdują się także: wokalista Mark Tornillo, gitarzysta Uwe Lulis, basista Martin Motnik oraz perkusista Christopher Williams. 

Przypomnijmy, że w tym roku Accept ponownie odwiedzi nasz kraj. Zespół wystąpi w trakcie tegorocznej odsłony Mystic Festivalu w Gdańsku. Muzyków będzie można zobaczyć 7 czerwca na Park Stage. 

Oto metalowe albumy wszech czasów: