Zespół Perfect jest w szoku po oświadczeniu Grzegorza Markowskiego: GRAMY DLA GRZEGORZA!

i

Autor: Screen: youtu.be/sSmkaKA-6d0

Zespół Perfect jest w szoku po oświadczeniu Grzegorza Markowskiego: GRAMY DLA GRZEGORZA!

2021-04-30 10:02

Zespół Perfect przed pandemią zapowiadał, że ma dla fanów pożegnalne koncerty, po których definitywnie zamkną historię zespołu. Niestety, pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat i zespół musiał co chwilę przekładać wydarzenia. Niedawno okazało się, że Grzegorz Markowski nie będzie w stanie występować, na co grupa właśnie zareagowała specjalnym oświadczeniem.

Koncerty zespołu Perfect miały być pożegnaniem z fanami, po których grupa chciała zamknąć swoją karierę raz na zawsze. Niestety, pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany i grupa musiała przekładać koncerty z miesiąca na miesiąc. Niedawno też Grzegorz Markowski ogłosił, że jego stan zdrowia nie pozwala mu występować na scenie. Na te słowa zareagował zespół, który był mocno zdziwiony.

Co tam w środku gra? - Kult

Zespół Perfect zareagował na oświadczenie Grzegorza Markowskiego. Okazuje się, że grupa nie wiedziała nic o planach wokalisty

W oświadczeniu grupy możemy przeczytać:

W odpowiedzi na zamieszczone grzecznościowo oświadczenie Grzegorza Markowskiego na profilu córki, zespół Perfect chciałby za pośrednictwem swojej strony przekazać Grzegorzowi Markowskiemu wyrazy współczucia i dołączyć do licznych życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. Oświadczenie to jest dla nas o tyle zaskakujące, że nic w ostatnim czasie nie wskazywało na tak nagłe pogorszenie się stanu zdrowia wokalisty. Zespół Perfect zawsze stawał na wysokości zadania, zarówno na scenie jak i poza nią, i takim chciałby w Waszej pamięci pozostać. Dlatego w obliczu oświadczenia Grzegorza Markowskiego, GRAMY DALEJ DLA GRZEGORZA! Zobowiązujemy się do zagrania ostatnich pożegnalnych koncertów w anonsowanych terminach w nieco innej formule, nad którą już pracuje Organizator z naszym managementem. Spodziewajcie się wielu zespołowych przyjaciół i super gości! Bądźcie z nami do końca, Perfect zawsze był z Wami, w komunie, stanie wojennym, w wolnej Polsce, aż do dziś, także w tym trudnym czasie, gdy pandemia dotknęła tak wielu z nas. Apelujemy do Was, niech koncerty GRAMY DALEJ DLA GRZEGORZA, będą naszym wspólnym wyrazem solidarności z ofiarami pandemii. Grzegorz Markowski zawsze był, jest i będzie PERFECT i jeżeli tylko zdecyduje, że jego stan zdrowia pozwoli mu wrócić na scenę, dokończyć rozpoczętą trasę pożegnalną dla Was i zakończyć naszą wspólną przygodę zespołu Perfect razem, to droga na scenę Perfectu stoi dla niego zawsze otworem. Do zobaczenia!

Nie wiadomo kiedy i w jakiej formie miałyby się odbyć wydarzenia i czy Grzegorz Markowski pojawi się w ogóle na scenie. Przyszłość stoi pod znakiem zapytania.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]