Zac Efron

i

Autor: FRAZER HARRISON/Getty AFP/East News

FILMY

Zac Efron z kolejną głośną rolą? Teraz zagra nawet dwie w jednym filmie

2024-02-27 20:38

Zac Efron zagrał ostatnio w świetnie przyjętych "Braciach ze stali". Rola w dramacie jest już jednak daleko za nim i teraz czas na kolejne aktorskie wyzwanie. Tym razem wcieli się aż w dwóch bohaterów w jednym filmie! Będzie to adaptacja słynnego thrillera "Miasteczko Wayward Pines".

Zac Efron ma na swoim koncie kilka ciekawych kreacji. I kiedy myśleliśmy, że nie zaskoczy już niczym szczególnym, to tutaj pojawili się "Bracia ze stali". Wrestlerski dramat biograficzny zebrał całkiem niezłe noty, a wielu jest zdania, że właśnie takiej roli brakowało Efronowi w karierze. Aktor nie może jednak narzekać na nudę, bo już teraz bierze się za kolejny projekt, który być może znowu nie przejdzie bez echa. W kogo wcieli się tym razem?

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

Zac Efron w podwójnej roli

Wystartowały prace nad adaptacją popularnej serii powieści "Wayward Pines" autorstwa Blake'a Croucha. Wiemy już, że nadchodzący thriller będzie pełnometrażową produkcją, którą wyreżyseruje Jody Hill, twórca filmu "Prawi Gemstonowie". Co ciekawe, wspomniane książki doczekały się w 2015 roku serialu. Przy filmie będzie pracował ten sam scenarzysta, co wtedy, czyli Chad Hodge. Zac Efron zagra dwie role - gwiazdę filmową Jamesa Jansena i jego sobowtóra Lance'a Dunkquista. Postać, w którą się wcieli, będzie próbowała liznąć wielkiej sławy, wykorzystując przy tym swoje podobieństwo. Data premiery i reszta obsady nie została jeszcze ogłoszona.

Listen on Spreaker. Źródło: Zac Efron z kolejną głośną rolą? Teraz zagra nawet dwie w jednym filmie