Zabójczy koktajl - premiera, obsada, zwiastun

i

Autor: Materiały prasowe M2 Films

Zabójczy koktajl - kino akcji w reżyserii Navota Papushado, okrzykniętego nowym Quentinem Tarantino

2021-08-13 11:13

„Zabójczy koktajl” to najnowszy film Navota Papushado, który zdążył już docenić sam Quentin Tarantino. Po obejrzeniu filmu, zachwycony reżyser „Kill Billa” zorganizował pokaz specjalny w swoim kinie w Los Angeles, z udziałem obsady i twórców. Świat neonów, czarny humor i rewelacyjne sceny walki w rytmie największych przebojów Janis Joplin to przepis na „Zabójczy koktajl”, który zabiera nas w jaskrawy świat kina akcji.

Na ekranie, w blasku neonów, zobaczymy gwiazdorską obsadę. W główną rolę wcieliła się Karen Gillan, znana m.in. z filmów Marvela („Avengers”, „Strażnicy Galaktyki”), „Jumanji: Przygoda w dżungli”, czy kultowy serial „Doctor Who”. U jej boku wystąpiły Lena Headey („Gra o tron”), nominowana do Oscara Angela Bassett („Czarna Pantera”), Michelle Yeoh („Przyczajony tygrys, ukryty smok”), a także Carla Gugino („Watchman. Strażnicy”) oraz Paul Giamatti („Billions”). Na planie operatorem kamery był Ernest Wilczyński, jeden z autorów zdjęć do nagrodzonej Oscarem „Idy” oraz „Zimnej wojny” Pawła Pawlikowskiego. Za choreografię do scen walki odpowiada Laurent Demianoff, który pracował m.in. ze Scarlet Johansson przy filmie „Lucy”.

Wywiadówka - Paprodziad

Sam dorastała w elitarnej grupie przestępczej zwanej „Firmą” i została wyszkolona na specjalistkę od najniebezpieczniejszych zleceń. Kiedy podczas jednego z zadań zabija niewłaściwą osobę, sprawy się komplikują, a Sam nie może już liczyć na wsparcie swojej organizacji. Teraz musi dopaść tych, którzy wydali na nią wyrok śmierci. Nie jest jednak sama – zemstę na „Firmie” niespodziewanie planuje również ktoś inny.

„Zabójczy koktajl”, w dystrybucji M2 Films, w kinach już 27 sierpnia.