Wokalista Piotr Nowak wydał rodzinny teledysk 'Chemiczne Wzory' [WIDEO]

i

Autor: Foto: Maciej Lipiński

Wokalista Piotr Nowak wydał rodzinny teledysk 'Chemiczne Wzory' [WIDEO]

2022-02-16 12:16

Piotr Nowak zaprezentował kolejny klip z debiutanckiej płyty "83 38". W piosence "Chemiczne Wzory" wystąpiła gościnnie córka artysty - Anastazja Nowak, zaś w teledysku pojawiła się także jego żona Karolina i młodsza córka Vanessa.

„83 38” to tytuł pierwszego solowego albumu Piotra Nowaka, wokalisty, kompozytora, aranżera i producenta muzycznego, znanego do tej pory ze współpracy z Felicjanem Andrzejczakiem, a przede wszystkim z Robertem Chojnackim, z którym w roku 2016 nagrał album „Piątka” wydany przez Polskie Radio.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

W 2021 roku postanowił zapracować na swoje własne konto i nazwisko. Praca się opłaciła. Nagrał bowiem znakomity krążek z charakterną, finezyjną muzyką, znakomicie zaśpiewany, zaaranżowany i wyprodukowany. To doskonała wizytówka muzyczna tego dojrzałego artysty, który zabiera słuchacza w świat pełen prawdziwych emocji i swoich muzycznych fascynacji. Słychać i czuć słuchając go, że jest prawdziwy do bólu, szczery i bezkompromisowy. Śpiewa to, co czuje, w sposób, w jaki czuje, idąc pod prąd wszystkim modom i trendom, poruszając w swoich utworach tematy najbliższe swojemu sercu.

Piękne i mądre teksty, m.in. Staszka Głowacza czy Andrzeja Sikorowskiego stają się nieodłączną częścią muzycznej wędrówki Piotra, który do grona twórców swojego debiutanckiego dzieła zaprosił także: Roberta Chojnackiego, Mietka Jureckiego i Janusza Przemka Kosińskiego.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć