Dlaczego Paul Di’Anno odszedł z Iron Maiden? Wokalista wyjaśnił to w wywiadzie

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=fqswy6BC4oM

Paul Di’Anno otarł się o śmierć. Były wokalista Iron Maiden opowiedział wstrząsającą historię

2022-02-16 11:59

Paul Di’Anno jest ostatnio bardzo aktywny w mediach i chętnie udziela wywiadów, w których ujawnia sporo szczegółów ze swojego życia i działalności Iron Maiden. Tym razem wokalista ujawnił dosyć wstrząsającą historię.

Paul Di’Anno był wokalistą Iron Maiden w pierwszych latach działalności zespołu. Do dzisiaj są dwie grupy, jedni, którzy bardzo doceniają wkład wokalisty w zespół i drudzy, którzy uważają, że lepiej, że zastąpił go Bruce Dickinson. Paul jest ostatnio aktywny w mediach i wspomina dawne czasy. Okazuje się, że wokalista był blisko śmierci.

Co tam w środku gra - Iron Maiden - Senjutsu

Paul Di’Anno otarł się o śmierć. Były wokalista Iron Maiden opowiedział wstrząsającą historię

W wywiadzie dla 'Jos Jedan', Paul opowiedział o sytuacji, która spotkała go w okolicach 2015 roku. Było wtedy wyjątkowo niebezpiecznie, jak powiedział artysta:

W 2015 roku złapałem sepsę i niemal mnie zabiła. Spędziłem osiem miesięcy w szpitalu. Miałem 45 minut, żeby podali mi wszystkie możliwe antybiotyki i uratowali mnie przed śmiercią. Udało się. Potem spędziłem osiem miesięcy w szpitalu i kolejne trzy dochodziłem do siebie w domu. Podczas wizyt w szpitalu dwukrotnie złapałem gronkowca MRSA.

Obecnie Paul Di'Anno przebywa w Chorwacji, gdzie czeka na operację kolana.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu