Władca Pierścieni - serial. Data premiery, zapowiedź, gdzie oglądać?

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=QhqGCPMfkNM

Władca Pierścieni - serial. Data premiery, zapowiedź, gdzie oglądać?

2022-01-21 10:13

Świat 'Władcy Pierścieni' budzi cały czas sporo zainteresowania, a temat serialu budzi wiele emocji. Ujawniono coraz więcej szczegółów na temat produkcji, która ma mocno rozwinąć świat Tolkiena.

Świat 'Władcy Pierścieni' cały czas budzi wiele emocji, jednak według fanów, całość jest za mało eksplorowana i można jeszcze coś pokazać. Od dłuższego czasu mówi się o serialu, który wkrótce ma trafić na ekrany. Co o nim wiadomo?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Władca Pierścieni - serial. Data premiery, zapowiedź, gdzie oglądać?

Serial uznawany jest za najdroższy w historii, a jego premiera została zaplanowana na 2 września 2022 roku. Produkcja pojawi się na Amazon Prime i jak teraz się szacuje, Amazon wydał na serial 465 milionów dolarów. W sieci można zobaczyć już pierwszą zapowiedź, która nie zdradza za wiele. Zobaczcie sami:

W rolach głównych pojawią się: Robert Aramayo, Morfydd Clark, Ema Horvath, Joseph Mawle i Markella Kavenagh. Serial ma składać się z 8 odcinków, jednak pierwsze dwa odcinki mają trwać ponad 2 godziny! Akcja zostanie osadzona w drugiej erze środziemia, także na wiele lat przed wydarzeniami z książek.

Sonda
Czy lubisz filmy/seriale o złodziejach?