Wiedźmin 3 za darmo - gdzie legalnie pobrać kultową grę bez opłat?

2020-05-15 16:46
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=xx8kQ4s5hCY

Wiedźmin 3 za darmo? Taka informacja pojawiła się jakiś czas temu w sieci, co oczywiście mocno ożywiło dyskusję wśród fanów i miłośników gier. Czy faktycznie gra będzie za darmo do pobrania?

Wiedźmin 3 za darmo? Informacja mocno elektryzująca, która pojawiła się jakiś czas temu w sieci i wywołała wiele dyskusji. Czy faktycznie, będzie można pobrać za darmo hit oparty na prozie Andrzeja Sapkowskiego? Oto, co można znaleźć w sieci na temat darmowej wersji Wiedźmina.

11-LATEK POBIŁ REKORD TONY'EGO HAWKA I ZROBIŁ OBRÓT 1080 STOPNI


Wiedźmin 3 za darmo, do pobrania. Czy będzie można, zagrać w kultową grę bez opłat?

Epic Games Store, niedawno udostępnili bez opłat GTA 5, co mocno ucieszyło fanów. W sumie nic dziwnego, gra jest ogólnoświatowym fenomenem, także taka niespodzianka, ucieszyła każdego zapalonego gracza. Teraz pojawiły się plotki, że za darmo ma zostać udostępniony Wiedźmin 3 i to z dodatkami ''Serca z Kamienia'' oraz ''Krew i Wino''.

DOM Z PAPIERU - GWIAZDY SERIALU ODPOWIEDZIAŁY NA PYTANIA FANÓW Z CAŁEGO ŚWIATA

Kiedy Wiedźmin 3 miałaby się pojawić w sieci za darmo? Według informacji, kolejna gra ma pojawić się za darmo na Epic Games Store 21 maja o godzinie 17:00. Czy będzie to faktycznie Wiedźmin 3 z dodatkami? Tego dowiemy się dopiero w dniu ogłoszenia kolejnej gry, która później będzie dostępna przez tydzień do ściągnięcia za darmo.