Trójka dzieciaków zagrała Rage Against The Machine w talent-show. Jury było zaskoczone [WIDEO]

i

Autor: screen: https://youtu.be/WhgD6Gpe3Y4

Trójka dzieciaków zagrała Rage Against The Machine w talent-show. Jury było zaskoczone [WIDEO]

2021-03-17 10:50

Rage Against The Machine są inspiracją dla kilku pokoleń fanów, którzy cały czas pokazują, jak ważny jest dla nich zespół. W programie The Voice Kids pojawiło się pewne trio które zadziwiło jutry swoim wykonaniem klasyka RATM.

Zespół Rage Against The Machine należy do grupy kapel kontrowersyjnych, jednak mimo to, nowe pokolenia fanów cały czas inspirują się dokonaniami zespołu, który podobno ma wrócić jeszcze na scenę. Idealny przykładem może być pewne trio, które pojawiło się w The Voice Kids. Jurorzy byli dosłownie wbici w ziemię.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Dziecięce trio powaliło jury. Wszystko dzięki wykonaniu piosenki Rage Against The Machine

Trio dzieciaków, którego nazwa to Rockzone, postanowiło zmierzyć się z klasykiem jakim jest 'Killing in the name'. Numer wielokrotnie coverowany, jednak chyba nigdy się nie znudzi, a jego energia jest nie do zniszczenia. Niemiecki The Voice Kids nie widziało jeszcze takiej energii, dlatego jurorzy postanowili się odwrócić i dać grupie szansę na zaprezentowanie czegoś więcej. Okazało się, że zespół ma też swoje piosenki! Rockzone przeszło dalej i wygląda na to, że jeszcze mogą namieszać. Zobaczcie ich w akcji:

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)