Courtney Love wyznała, że niedawno była bliska śmierci. Co się stało?

i

Autor: screen: https://youtu.be/cH_rfGBwamc

Courtney Love wyznała, że niedawno była bliska śmierci. Co się stało?

2021-03-17 10:12

O Courtney Love było ostatnio dosyć cicho i jak się okazuje, nie wynikało to z faktu, że kobieta pracuje nad nową muzyką. Wdowa po Kurcie Cobainie miała poważne problemy ze zdrowiem.

Courtney Love wiele razy wzbudzała kontrowersje, jednocześnie narażając się swoim fanom i fanom Nirvany. Ostatnio było bardzo cicho o kobiecie i jak się okazało, nie było to spowodowane pracą nad nową muzyką. Courtney Love miała poważne problemy ze zdrowiem. Co się stało?

Co tam w środku gra? Keith Richards

Courtney Love miała poważne problemy ze zdrowiem. Co się stało?

Jak wyznała wdowa po Kurcie Cobainie, 2020 rok był dla niej okropny i to przez problemy ze zdrowiem. Jak powiedziała Love:

Byłam smutna i bardzo chora. W sierpniu 2020 roku ważyłam tylko 97 funtów (43 kilogramy) i niemal umarłam z powodu anemii (nie miałam hemoglobiny). Przez 9 miesięcy nierzetelni, tępi lekarze wmawiali mi, że jestem narkomanką, kiedy ja cierpiałam obezwładniający, silny ból. Nie mogłam wstać z łóżka, myślałam, że tym razem rozwaliłam się na dobre. Ale wtedy poznałam empatycznego i mądrego lekarza od bólu, za co jestem mu wdzięczna. Teraz czuję się dobrze i biorę olej konopny, który zlikwidował niemal wszystkie objawy fizyczne. I cały ból.

Od jakiegoś czasu krążą pogłoski o tym, że Courtney Love ma wrócić do nagrań, jednak jak widać zdrowie jej na to chyba nie pozwoli.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)