Tony Iommi ocenił czy rock umiera. Jest faktycznie tak źle?

i

Autor: screen: https://youtu.be/zY5nYmTUfnQ

Tony Iommi ocenił czy rock umiera. Jest faktycznie tak źle?

2021-04-01 11:32

Od lat mówi się, że rock umiera i jego przyszłość stoi pod dużym znakiem zapytania. Co o tym wszystkim sądzi Tony Iommi? Czy faktycznie jest tak źle jak się mówi? Czy to koniec rocka?

O tym, że muzyka rockowa jest w odwrocie, mówi się od dawna i w zasadzie ciężko jednoznacznie stwierdzić czy to prawda. Z jednej strony hip-hop wypiera każdy inny gatunek, z drugiej strony kapele rockowe i metalowe, są w stanie zapełnić gigantyczne obiekty. A jak na to wszystko patrzy ojciec heavy metalu, Tony Iommi? Czy sytuacja jest tak dramatyczna?

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Tony Iommi opowiedział co sądzi na temat zdania, że muzyka rockowa umiera

W wywiadzie dla 'Consequence Of Sound', Tony Iommi opowiedział o tym, jakie ma spojrzenie na temat ewentualnej śmierci rocka:

Nie sądzę, żeby rock umarł. Mówi się o tym od lat. Nie zliczę, ile razy w ciągu ostatnich 50 lat słyszałem, że rock jest martwy. Myślę, że dobra muzyka nie zniknie. Zawsze będzie dla niej rynek. Zawsze będą jakieś zespoły, które będą się wyróżniać. Taka Metallica nie zniknie, bo ma wielu fanów. Istnieje wiele różnych zespołów, więc ta muzyka nie zniknie.

Jak widać, nie jest tak źle, z resztą trudno się nie zgodzić ze zdaniem Tony'ego.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?