Tony Iommi zapowiada specjalny box z twórczością zespołu z Tonym Martinem

i

Autor: screen: https://youtu.be/LN2FYIhGwaA

Tony Iommi zapowiada specjalny box z twórczością zespołu z Tonym Martinem

2021-03-31 11:08

Działalność Black Sabbath można podzielić na dwie części, czas gdy śpiewał tam Ozzy i to co działo się później. Jest spore grono fanów, które bardzo ceni sobie czasy po Ozzym i to właśnie dla nich zostanie wydany specjalny box z czasów z Tonym Martinem w zespole.

Historia Black Sabbath w pewnym momencie bywa bardzo pogmatwana i opiera się głównie na tym, kto odchodził z zespołu, a kto w nim grał dalej, mimo, że było ciężko z odbiorem fanów. Z pewnością działalność zespołu można podzielić na dwa okresy, ten z Ozzym oraz ten po jego odejściu. Wbrew pozorom, po odejściu Ozzy'ego pojawiały się bardzo dobre płyty i to nie tylko te z Ronniem Jamesem Dio. Jest spore grono fanów, które docenia czasy z Tonym Martinem i to właśnie dla nich Tony Iommi szykuje specjalny box.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Pojawi się specjalny box Black Sabbath z czasów Tony'ego Martina

W wywiadzie dla 'Loudwire' Tony Iommi ujawnił, że pojawi się box dla fanów twórczości Tony'ego Martina w Black Sabbath

Mam w archiwach wiele nagrań, które nigdy nie ujrzały światła dziennego. Chciałbym je przejrzeć i wydać na płytach. Będziemy stopniowo wydawali boxy. W pewnej chwili pojawi się box z czasów Tony’ego Martina i może z czasów Iana Gillana. A więc tak, będą do nich dodawane nowe piosenki.

Kiedy box miałby pojawić się w sprzedaży? Tego nie wiadomo, jednak mówi się o nim od dłuższego czasu, także jest duże prawdopodobieństwo, że stanie się to niedługo.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny