Przeboje

Tina Turner - piosenki. Dzięki tym hitom stała się królową rock and rolla [GALERIA]

2023-05-25 14:33

Tina Turner zmarła w wieku 83 lat. Informacja o jej śmierci zasmuciła miliony fanów z całego świata. Artystka uważana była królową rock and rolla. Nie bez powodu, ponieważ w swoim dorobku artystycznym ma wiele hitów. To właśnie one zapewniły jej międzynarodową popularność. O jakich przebojach mowa? Przypominamy jej twórczość.

Tina Turner odeszła, ale pozostawiła po sobie wielki dorobek artystyczny. Nie bez powodu była nazywana królową muzyką rock and roll. Zapracowała sobie na to przez kilka dekad wspaniałej kariery. Kobieta stała się nie tylko idolką milionów osób na całym świecie. Była także inspiracją dla innych artystów. Szczególnie tych, którzy dopiero zaczynali swoje przygody na wielkiej scenie. Piosenki Tiny Turner już teraz można uznać za nieśmiertelne i z pewnością będą wykonywane i odtwarzane przez resztę życia. O jakie piosenki chodzi? Pamiętacie jej największe hity? Sprawdźcie najpopularniejsze tytuły w tym artykule.

Największy hit Tiny Turner to cover! O tym fakcie wie niewiele osób

Zagraniczne hity, które w 2023 roku kończą 10 lat!

Tina Turner - największe hity

Prawdopodobnie największym hitem w całej karierze Tiny Turner była piosenka The Best. To jednak tylko jeden z wielu sukcesów. Zebraliśmy linki do najpopularniejszych piosenek wykonywanych przez królową rock and rolla. Znajdziecie je w galerii, którą publikujemy poniżej.

Tina Turner - jak wyglądało jej życie prywatne? Dzieci, związki, religia

Źródło: Tina Turner - piosenki. Dzięki tym hitom stała się królową rock and rolla [GALERIA]