The Mars Volta powracają? W sieci poawiają się tajemnicze zapowiedzi

i

Autor: screen: https://twitter.com/cloudshillmusic/status/1367399419851595778

The Mars Volta powracają? W sieci poawiają się tajemnicze zapowiedzi

2021-03-05 10:53

Na powrót grupy The Mars Volta czekają fani na całym świecie, którzy po cichu liczyli, że zespół wróci do grania. Jak się okazuje, coś musi być na rzeczy, bo w sieci pojawią się tajemnicze zapowiedzi. O co chodzi?

Zespół The Mars Volta zakończył działalność w 2013 roku, pozostawiając ogromny niedosyt i chęć fanów na więcej. Niestety, panowie doszli do wniosku, że lepiej będzie zakończyć historię zespołu i zająć się innymi projektami muzycznymi. Jak się okazuje, historia zespołu chyba się definitywnie nie zakończyła. Na social mediach zespołu można znaleźć tajemnicze nagrania.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

 The Mars Volta wracają? Na to mogą wskazywać posty w social mediach

Na Twitterze grupy, pojawił się siedmiosekundowy klip, który zawiera w sobie fragment tekstu utworu 'Concertina' z 2002 roku. Dodatkowo pojawia się przerobiona grafika nawiązującą do okładki płyty 'De-Loused in the Comatorium' z 2001 roku. Do publikacji dodano tylko adnotację 'Wkrótce'. Grupę współtworzyli Omar Rodríguez-López oraz Cedric Bixler-Zavala, którzy nagrywali muzykę w klimatach rocka progresywnego i eksperymentalnego. Grupa ma na koncie 6 albumów.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)