Bryan Adams napisał piosenki dla KISS i nigdy nie widział zespołu na żywo

i

Autor: screen: https://youtu.be/Q2Fb88accUo

Bryan Adams napisał piosenki dla KISS i nigdy nie widział zespołu na żywo

2021-03-05 9:43

Nie każdy wie, że niektóre numery grupy KISS zostały napisane przez Bryana Adamsa. Okazuje się, że artysta nigdy nie widział zespołu na żywo, mimo tego, że napisał dla nich numery, które do dziś są wykonywane na żywo.

Grupa KISS ma na swoim koncie wielkie hity, które z biegiem lat stały się prawdziwymi wizytówkami grupy. Nie każdy wie, że kilka piosenek zespołu napisał Bryan Adams, który jak się też okazuje, nigdy nie widział grupy na żywo! Jakie piosenki wyszły spod rąk Adamsa?

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Bryan Adams napisał numery dla grupy KISS i nigdy nie widział ich na żywo

Bryan był gościem podcastu 'The Eddie Trunk Podcast', gdzie opowiedział o tym, jak doszło do współpracy między nim, a grupą KISS i stworzenia numery 'War Machine'

Przyjechałem do Los Angeles i Gene Simmons miał riff gitarowy, nie napisali piosenki. Pomyślałem, że riff jest bardzo fajny, ale nie skończyłem utworu w LA, a wróciłem z tym riffem do Vancouver. Siadłem do tego razem z Jimem Vallancem i tak razem napisaliśmy "War Machine". Zawsze myślałem o piosenkach w kontekście koncertów i to jest ciekawe, że ten utwór nadal jest grany na koncertach, bo tak właśnie miało być.

Zespół KISS ma do dokończenia pożegnalną trasę koncertową, która została przerwana przez pandemię koronawirusa. Kiedy to nastąpi? Tego nie wiadomo.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?