Film o Bobie Marleyu - poznaliśmy reżysera produkcji i pierwsze szczegóły

i

Autor: screen: https://youtu.be/vPZydAotVOY

Film o Bobie Marleyu - poznaliśmy reżysera produkcji i pierwsze szczegóły

2021-03-05 9:11

Na temat filmu o Bobie Marleyu, mówi się od wielu lat i mało z tego wynika. Coś się jednak musiało ruszyć, ponieważ ogłoszono reżysera filmu i pierwsze szczegóły. Co wiemy na temat produkcji o legendarnym muzyku?

O tym, że ma powstać film o Bobie Marleyu, mówi się od wielu lat i niestety mało z tego wynikało. Temat jest trudny, bo pokazać historię kultowego muzyka, nie jest tak łatwo. W końcu, po latach prób, poznaliśmy reżysera produkcji, który ma zająć się przedstawieniem historii artysty. Kto to jest i co wiemy o filmie?

Co tam w środku gra? - Kult

Film o Bobie Marleyu - poznaliśmy reżysera i pierwsze szczegóły produkcji

Film ma zrealizować Paramount Pictures, którego prezesem jest Emma Wats, co jest dosyć ważne w tym temacie. Wats podobno mocno angażuje się w temat, będąc fanką muzyki Marleya i wielką zwolenniczką pomysłu realizacji biografii. Reżyserem filmu ma zostać Reinaldo Marcus Green, który ma na koncie takie filmy jak 'Top Boy' czy 'Monsters and Men'.

Bardzo ważne jest to, że konsultantem przy filmie ma być pierworodny syn Boba, Ziggy Marley, jednak podkreśla się, że inni członkowie rodziny muzyka, również będą brali udział w konsultacjach. Nie wiadomo kto wcieli się w muzyka, jednak można patrzeć pozytywnie w przyszłość, ponieważ coś się w końcu ruszyło w temacie filmu biograficznego o ikonie muzyki reggae.

Sonda
Lubisz dokumenty o znanych artystach?