The Last of Us odc 3: zwiastun i data premiery. Czas poznać Billa i Franka!

i

Autor: materiały prasowe HBO Max The Last of Us odc 3: zwiastun i data premiery. Czas poznać Billa i Franka!

„The Last of Us” odc 3: zwiastun i data premiery. Czas poznać Billa i Franka!

2023-01-23 19:00

„The Last of Us” – trzeci odcinek przedstawi historię zaledwie liźniętą w grze. Zwiastun zapowiada bowiem zagłębienie się w losy Billa i Franka.

Drugi odcinek „The Last of Us” za nami. Serial nie zwalnia tempa, a w sieci znaleźć można masę komentarzy zachwyconych widzów. Czy trzecia odsłona nowego hitu HBO Max utrzyma dobrą passę? Lepiej przygotujcie chusteczki, bo będzie płakane.

„The Last of Us” 3 odcinek – ZWIASTUN

W trzecim odcinku TLOU poznamy wreszcie Billa i Franka, o których mimochodem wspominali Joel i Tess. Zwiastun zdradza, iż ujrzymy znacznie więcej, niż było nam dane w grze, co zapowiadał zresztą Neil Druckmann. W jednym z wywiadów współtwórca serialu, a zarazem twórca gry, wyjaśnił, że w adaptacji mogli sobie pozwolić na eksplorowanie tych zakątków opowieści, na które w pierwowzorze po prostu nie wystarczyło czasu.

Kiedy 3. odcinek „The Last of Us” zawita w HBO Max? [DATA PREMIERY]

„The Last of Us” to serial emitowany co tydzień, zatem trzeci odcinek, zatytułowany „Long Long Time”, pojawi się w serwisie w poniedziałek 30 stycznia 2023 roku, o godzinie 3:00 polskiego czasu. Telewizyjna emisja w HBO odbędzie się zaś o 20:10.

„The Last of Us” – ile odcinków liczy serial i kiedy premiera finału? 

„The Last of Us” składa się z 9 odcinków, zatem finał zobaczymy 13 marca. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy powstanie drugi sezon, choć ogłoszenie go będzie już chyba formalnością.

Sonda
Co sądzisz o serialu „The Last of Us”?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Źródło: „The Last of Us” odc 3: zwiastun i data premiery. Czas poznać Billa i Franka!