Teoria wielkiego podrywu

i

Autor: screen z youtube/VIMN Marketing Poland

Teoria Wielkiego Podrywu: widz pozywa Netflix i chce usunięcia odcinka!

2023-03-30 12:35

Teoria Wielkiego Podrywu to kultowy serial, który sprawił, że wielu nerdów i geeków wyszło z szafy. W prześmiewczy sposób pokazywał zakompleksionych mężczyzn i ich śliczną sąsiadkę. Fani obejrzeli 12 sezonów i wszystkie pokochali. Minęło jednak kilka lat i nie każdy śmieje się już z tych samych żartów.

Ta historia może wywołać prawdziwą burzę w internecie. Jeden z fanów serialu poinformował w mediach społecznościowych, że niedawno natrafił na odcinek "The Big Bang Theory", w którym dwójka bohaterów, Sheldon i Raj, rozmawia na temat urody gwiazd Bollywood. Chodzi o epizod z drugiego sezonu, który wyemitowany oryginalnie jesienią 2008 roku. Podczas wymiany zdań bohaterów  Sheldon ( w którego wciela się Jim Parsons) powiedział, że "Aishwarya Rai to Madhuri Dixit dla biedaków". Polemizuje z nim Raj (Kunal Nayyar) i odpowiada "Aishwarya Rai to bogini", a Madhuri Dixit to przy niej "trędowata prostytutka". To co bawiło nas w roku 2008 nie wydaje się jednak stosowne widzowi z roku 2023.

Teoria Wielkiego Podrywu: widz pozywa Netflix i chce usunięcia odcinka!

Mithun Vijay Kumar, oburzony widz serialu domaga się na drodze sądowej, by Netflix usunął z dystrybucji kontrowersyjny odcinek. Fakt, że wyemitowany został on 15 lat temu wydaje się nie mieć dla niego znaczenia. Widz informuje, że dopatrzył się we wspominanym odcinku "mizoginii" i "dyskryminacji kobiet". Choć "Teoria wielkiego podrywu" nie jest oryginalną produkcją Netflixa, to właśnie w niego uderzają działania. W Polsce możecie obejrzeć go obecnie w Comedy Central i HBO Max

Bracia z Podborza spędzą święta w normalnym domu

Władca Pierścieni: ARCYTRUDNY QUIZ dla fanów. 10 na 10 mają tylko mistrzowie!

Pytanie 1 z 10
Jeden, by wszystkie odnaleźć, Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać...
Źródło: Teoria Wielkiego Podrywu: widz pozywa Netflix i chce usunięcia odcinka!