System Of A Down: dlaczego nie wierzymy, że będzie nowa płyta SOAD

i

Autor: Screen z filmu/ fot. https://www.youtube.com/user/systemofadownVEVO

System Of A Down - quiz wiedzy. Sprawdź, czy wiesz wszystko o zespole

2021-11-04 14:35

System Of A Down są jednym z tych zespołów, który przez lata działalności nagromadził ogromną ilość fanów, którzy śledzą wszystkie ich poczynania. Mimo kilkuletniego zawieszenia działalności, grupa wróciła do występów, które cieszą się gigantycznym zainteresowaniem. Sprawdźcie, jak dobrze znacie zespół, który od ponad 25 lat zadziwia odbiorców.

System Of A Down to jeden z tych zespołów, który z biegiem lat doczekał się miana kultowego i mimo braku nowości wydawniczych, status grupy wcale nie słabnie. Niedawno pojawiły się nawet specjalne single, które nawiązują do konfliktu w Górskim Karabachu, co jest bardzo ważne dla członków zespołu. Nie zapowiada się jednak na inne nowości ze strony SOAD, jednak historia grupy nadal się pisze. Ciekawe czy znacie wszystkie szczegóły?

Co tam w środku gra? System Of A Down

Jesteś fanem System Of A Down? Sprawdź się w naszym quizie

Jeżeli śledzicie karierę SOAD, to te pytania nie będą dla was trudne, chociaż staraliśmy się ułożyć tak niektóre, by odpowiedź nie była tak oczywista. Sprawdźcie, jak dużo wiecie o System Of A Down, oczywiście, podzielcie się swoim wynikiem na FB

Test wiedzy o System Of A Down

Pytanie 1 z 11
Najsłynniejszą gitarą Darona Malakiana jest...
Daron Malakian o nowościach System Of A Down: póki co zajmiemy się swoimi sprawami