Syn Eddiego Van Halena o okładce US Weekly: Nie będę bezczynnie patrzył na te kłamstwa. O co chodzi?

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=as7Ji32K0yU screen: https://www.youtube.com/watch?v=as7Ji32K0yU

Syn Eddiego Van Halena o okładce US Weekly: Nie będę bezczynnie patrzył na te kłamstwa. O co chodzi?

2020-11-06 13:16

Po śmierci Eddiego Van Halena, jego syn Wolfgang nie ma łatwego czasu. Cały czas mówi się o jego zmarłym ojcu i o ile są to w większości pozytywne słowa, to zdarzają się też rzeczy, które nie powinny mieć miejsca. Tak jest w przypadku okładki ''US Weekly''

Śmierć Eddiego Van Halena to ogromna strata dla całego świata muzyki rockowej. Kultowy gitarzysta odszedł 6 października 2020, po długiej walce nowotworem. Oczywiście, po odejściu artysty, w mediach pojawia się masa informacji na jego temat. W większości są to pozytywne rzeczy i masa wspominek, ale trafiają się także rzeczy, które nie powinny mieć miejsca. Tak jest w przypadku okładki ''US Weekly'', na którą wściekł się syn zmarłego artysty, Wolfgang.

Co tam w środku gra? - Motorhead

Wolfgang Van Halen wściekły na okładkę US Weekly. O co chodzi?

Po śmierci Eddiego Van Halena, na okładce ''Us Weekly'', pojawiło się zdjęcie byłej żony artysty, a materiał okładkowy zapowiedziano słowami:

Nieznana historia Valerie Bertinelli. Miłość, strata i siła

Czemu to tak zdenerwowało Wolfganga Van Halena? Materiał zapowiadany jest jako coś nowego, jednak to stary wywiad, a pismo sugeruje, że mamy do czynienia z nowym materiałem. Wolfgang napisał krótko na swoich socialach:

Prawdziwa informacja wydrukowana na tym papierze toaletowym to ta, że wszyscy kochaliśmy mojego ojca. To w ogóle nie jest nowy wywiad. Moja matka nie przerwała żadnego milczenia i nie odezwała się do nich w tej sprawie. To wszystko. (...) Dużo osób mówi mi

"Stary, daj spokój, zignoruj to".

Jednak nie będę stał bezczynnie i patrzył, jak ludzie piszą kłamstwa i sprawiają, że tragedia mojej rodziny jest dla innych rozrywką. 

Niefortunną okładkę możecie zobaczyć poniżej:

Eddie Van Halen odszedł 6 października 2020, przegrywając walkę z nowotworem. Wolfgang Van Halen zdementował także plotki, że zespół reaktywuje się na specjalną trasę w hołdzie zmarłemu artyście.