Squid Games

i

Autor: Netflix

Squid Game 2 - potwierdzono drugi sezon serialu! Kiedy trafi na Netflixa?

2021-11-10 9:13

Squid Game to niekwestionowany hit Netflixa, który pobił wszystkie możliwe rekordy platformy. Wszyscy wyczekiwali potwierdzenia drugiego sezonu, jednak twórca serii, Hwang Dong-Hyuk długo wzbraniał się przed potwierdzeniem kontynuacji. W końcu mamy słowa potwierdzające, które ucieszą miłośników historii.

Squid Game to ogromny hit Netflixa, który dosłownie zdominował platformę, ale również sieć, będąc inspiracją dla różnego rodzaju memów. Pierwszy sezon pozostawił furtkę do realizacji kontynuacji, jednak twórca, Hwang Dong-Hyuk długo się wzbraniał przed jednoznacznym potwierdzeniem drugiego sezonu. Po wielu spekulacjach, w końcu ogłoszono plany związane ze 'Squid Game 2'.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Squid Game 2 - potwierdzono drugi sezon serialu! Kiedy trafi na Netflixa?

Podczas jednego z udzielonych niedawno wywiadów, Hwang Dong-Hyuk stwierdził, że drugi sezon powstanie, jednak nie zdradzi jeszcze szczegółów, ponieważ cała historia jest w jego głowie. Kontynuacja była do przewidzenia, jednak teraz już oficjalnie wiadomo, że trzeba wypatrywać drugiego sezonu. Nic dziwnego, pierwsza seria zarobiła 891 milionów dolarów! Pozostaje tylko czekać, zastanawiając się, jakie gry tym razem pojawią się w serialu.

Sonda
Czy serial "Squid Game" powinien zostać zakazany dla dzieci i młodzieży?