BERLIN / Serial / Dom z papieru

i

Autor: Materiały Netflix

Spin-off Domu z Papieru z datą premiery! BERLIN powraca na Netfliksa ze swoją historią

2023-02-07 15:47

Tylko dwie rzeczy mogą rozjaśnić ponury dzień - miłość i kradzież fortuny. W taki sposób Netflix zapowiada kolejny serial ze świata Domu z papieru. Berlin powraca, a razem z nim nowi bohaterowie. Kto znajdzie się w obsadzie wyczekiwanego spin-offu? Co jeszcze wiemy o nadchodzącym tytule? Twórcy pokazują pierwszą zapowiedź i ogłaszają datę premiery!

BERLIN to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w hiszpańskim serialu La Casa de Papel. W jego rolę wcielał się Pedro Alonso, który spisał się w tej roli znakomicie i szybko zyskał grono fanów. Twórcy Domu z papieru długo zastanawiali się, o kim zrobić kolejną produkcję, która będzie osadzona w świecie rabusiów Profesora. Były pomysły, by zrobić spin-off o Sergio i Raquel, ale ostatecznie padło na postać Berlina. Mimo jego śmierci z końcówką drugiego sezonu, widzowie domagali się tego bohatera w serialu, więc wracał we wspomnieniach w każdych kolejnych częściach. Teraz wraca na dobre z własną historią. Co już wiemy?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Aktorki Domu z Papieru w nowym serialu Netfliksa. Szykuje się kolejny hit?

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

BERLIN - obsada spin-offu Domu z papieru

Główna obsada serialu "BERLIN" jest już znana. Wiemy, że w nadchodzącym projekcie pojawi się oczywiście Pedro Alonso w roli Berlina. Poznaliśmy również innych bohaterów, których na pewno zobaczymy w spin-offie. Będzie to, m.in. Keila (Michelle Jenner) - wirtuozka inżynierii elektrycznej, Damian (Tristan Ulloa) - inżynier, fizyk i chemik, Cameron (Begona Vargas) - ryzykant jakich mało, Roi (Julio Pena) - mistrz otwierania zamków oraz Bruce (w tej roli Joel Sanchez) - specjalista od broni i innych ciężkich gadżetów.

Sonda
Czy czekasz na spin-off z Berlinem?

BERLIN - kiedy premiera? Co wydarzy się w serialu?

Spin-off Domu z papieru opowie o jednej z najbardziej niezwykłych kradzieży dokonanej przez Berlina. Zobaczymy czasy, w których bohater nie wie jeszcze o swojej chorobie i nie dał się uwięzić jak szczur w hiszpańskiej Mennicy. To właśnie wtedy zaczyna przygotowywać jeden ze swoich najbardziej niezwykłych skoków: chce sprawić, by klejnoty warte 44 miliony zniknęły jak za dotknięciem magicznej różdżki. Aby tego dokonać, angażuje do pomocy jeden z trzech gangów, z którymi kiedykolwiek dokonywał napadów. Serial BERLIN zadebiutuje w grudniu 2023 roku. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalną zapowiedzią.

Źródło: Spin-off Domu z Papieru z datą premiery! BERLIN powraca na Netfliksa ze swoją historią