Ozzy Osbourne: najlepsze kawałki w karierze, z okazji urodzin legendy heavy metalu [VIDEO]

i

Autor: Ozzy Osbourne/screen: youtube.com/channel/UC3YEGIgrJGwQDjY-dxZ8Dpw

Śpij jak Ozzy Osbourne - można przespać się w sypialni wokalisty, płacąc 2 tysiące złotych

2020-12-01 10:33

Ozzy Osbourne jest legendą i nie ma co do tego wątpliwości, jednak są fani, którzy chcieliby dosłownie poczuć się jak słynny wokalista. Jest do tego okazja, ponieważ można pospać niczym Ozzy.

Ozzy Osbourne to niekwestionowana gwiazda, która ma fanów na całym świecie. Swego czasu, można było wniknąć w życie wokalisty, oglądając popularne reality-show z jego udziałem. Tym razem jednak, można spać jak Ozzy, ponieważ udostępniona została jego sypialnia! To nie jest żart.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Śpij jak Ozzy Osbourne - można wynająć sypialnie wokalisty Black Sabbath

Jak przyznał sam Ozzy, można wynająć sypialnie w jego rodzinnym domu i pospać chwilę, niczym młody Ozzy. Jak przyznaje wokalista, nie wie komu chciałoby się tam mieszkać, bo dom to klitka, tym bardziej dla tak dużej rodziny jak ta Ozza, która liczyła 8 osób! Ile kosztuje taka przyjemność? Jak wyznał Ozz, w jednym z ostatnich wywiadów:

Pobierają 400 funtów za noc. Ten cholerny dom nie był wart nawet trzech stów! Pewnie robią remont łazienki i potrzebują kasy.

No cóż, znajdą się z pewnością fani, którzy skorzystają z osobliwej oferty. Sam Ozzy raczej nie ma czasu by myśleć o tym, ponieważ jak podkreślał kilka razy, pracuje nad nową płytą.