SkyShowtime: nowości na październik 2023. Wśród premier serial z gwiazdorską obsadą

i

Autor: SkyShowtime SkyShowtime: nowości na październik 2023. Wśród premier serial z gwiazdorską obsadą

Premiery filmowo-serialowe

SkyShowtime: nowości na październik 2023. Wśród premier serial z gwiazdorską obsadą

2023-10-02 22:40

Jakie ciekawe produkcje zasilą ofertę SkyShowtime w październiku 2023 roku? Które filmy i seriale są warte uwagi? Przedstawiamy listę premier platformy na kolejny miesiąc.

SkyShowtime – filmy i seriale na październik 2023. W nadchodzących tygodniach zobaczymy kolejne odcinki szeroko chwalonego “Poker Face” oraz świeżynki serwisu – kryminału “Codename: Annika”. Ponadto w bibliotece zawitają trzy nowe, ciekawe produkcje, w tym coś w sam raz dla miłośników Sylvestra Stallone’a.

SkyShowtime na październik 2023 – premiery filmów i seriali. Co obejrzymy w tym miesiącu?

Bez zbędnego przedłużania – poniżej zamieszczamy listę serialowych nowości od SkyShowtime, które ukażą się w październiku br.

  • “The Family Stallone” – Nowy program, w którym poza samym Sylvestrem Stallone’em pojawiają się jego żona i trzy córki: Sophia, Sistine i Scarlet. Pozwala on zobaczyć, jak wygląda życie prywatne jednej z najsłynniejszych rodzin Hollywood. Widzowie będą mogli zobaczyć Stallone’a w jednej z najważniejszych ról jego życia: ojca. Premiera: 2 października;
  • “Fleeting Lies” – Hiszpański serial oryginalny SkyShowtime. Miesiąc przed ślubem i tuż przed awansem na dyrektora firmy Lucía (Elena Anaya) pada ofiarą spisku Santiego (Quim Gutiérrez), który również chciał objąć to stanowisko. Lucía zostaje oskarżona o szpiegostwo gospodarcze i zwolniona bez żadnej odprawy. Nagle jej życie i przyszłość zaczynają wyglądać bardzo niepewnie, a ona sama staje przed ogromnym wyzwaniem: jak udowodnić swoją niewinność i uniknąć więzienia. Lucia angażuje się w szereg nielegalnych działań, aby nadal wspierać swoją rodzinę, jednocześnie ukrywając przed nią prawdę. Wkrótce jednak maskowanie kłamstw staje się coraz trudniejsze, co szalenie komplikuje jej życie. Premiera: 9 października;
  • “Special Ops: Lioness” – Serial inspirowany prawdziwym amerykańskim programem wojskowym, opowiada o Joe (Zoe Saldaña), która próbuje pogodzić życie osobiste z rolą kluczowej agentki CIA prowadzącej wojnę z terroryzmem. Do programu Lioness, nadzorowanego przez Kaitlyn Meade (Nicole Kidman) i Donalda Westfielda (Michael Kelly), dołącza Cruz (Laysla De Oliveira), agresywna członkini oddziału Marine Raiders, aby potajemnie działać razem z Joe wśród krajowych elit w ramach misji CIA i zapobiec kolejnemu 11 września. Premiera: 30 października.

Lubisz się bać? Sprawdź, czy pamiętasz te kultowe horrory! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
To klasyka horroru. Film ten zdobył 5 Oscarów. Anthony Hopkins wciela się w rolę przerażającego Hannibala Lectera. Mowa o:
WIEDŹMIN: gwiazdy serialu o 3. sezonie i wierności względem książek Sapkowskiego (WYWIAD)
Źródło: SkyShowtime: nowości na październik 2023. Wśród premier serial z gwiazdorską obsadą