Serj Tankian ma nadzieję, że SOAD coś jeszcze nagrają. Jest szansa na nowy krążek?

i

Autor: Screen: https://youtu.be/9VvmixeowNI

Serj Tankian ma nadzieję, że SOAD coś jeszcze nagrają. Jest szansa na nowy krążek?

2021-04-29 9:01

Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak od ponad 15 lat nic się w tym temacie nie dzieje. Co prawda, pod koniec 2020 roku zespół wydał dwa single, jednak nie przełożyło się to na pełny krążek. Serj Tankian ma jednak nadzieję, że zespół jednak się zbierze i nagra nowy album.

Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana od ponad 15 lat i wychodzi na to, że panowie nie umieją się dogadać na płaszczyźnie artystycznej. Co prawda, pod koniec 2020 roku zespół dał fanom dwa single, jednak nie zwiastowało to nowego albumu. Serj Tankian ma jednak nadzieje, że zespół nagra jeszcze nowy album.

Co tam w środku gra? System Of A Down

System Of A Down wydadzą jeszcze nową płytę? Tak twierdzi Serj Tankian

W wywiadzie dla 'Consequence Of Sound' Tankian powiedział, że jest pełen nadziei w temacie nowej płyty SOAD:

Jestem dumny z tego, co zrobiliśmy z System Of A Down i daje mi to nadzieję, że pewnego dnia będziemy mogli znowu się razem zebrać i zrobić jeszcze coś wspólnie. Uważam, że jesteśmy do tego zdolni, bo potrafiliśmy odłożyć na bok nasze artystyczne różnice i powiedzieć „kto ma piosenkę, która będzie pasowała?”. Tu chodziło o broń w walce o prawdę, a nie o nas. I zadziałało.

Miejmy nadzieję, że zespół znajdzie wspólną drogą i nagra nową płytę. Ostatnim wydawnictwem zespołu są albumu 'Mezmerize' i 'Hypnotize' z 2005 roku.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)