Serj Tankian wyjaśnił, co sprawiło, że mimo upływu lat, System Of A Down nadal są popularni

i

Autor: screen: https://youtu.be/9VvmixeowNI

Serj Tankian wyjaśnił co sprawiło, że mimo upływu lat, System Of A Down nadal są popularni

2021-04-07 10:22

System Of A Down od 15 lat nie wydali długogrającej płyty, a opublikowane w listopadzie 2020 dwa nowe numery, nie zwiastują nowego wydawnictwa. Serj Tankian wyjaśnił, dlaczego mimo tego, że zespół nie wydal nic nowego, nadal jego popularność jest taka duża.

System Of A Down nie potrafią się dogadać od 15 lat, przez co ostatnim wydawnictwem są albumy 'Mezmerize' i 'Hypnotize'. Co prawda, w listopadzie 2020 pojawiły się dwa single, które były komentarzem sytuacji w Górskim Karabachu, jednak nie zwiastują one niczego nowego. Mimo tego, grupa cieszy się gigantycznym zainteresowaniem i ciągle wypełnia ogromne sale koncertowe. Serj Tankian wyjaśnił, dlaczego tak się dzieje i co daje zespołowi taki rozgłos.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Serj Tankian wyjaśnił, dlaczego SOAD ciągle jest taki popularny

W wywiadzie dla 'Revolver', Serj Tankian wyraził swoją opinię na temat tego, jak widzi sytuację w SOAD i co sprawia, że zespół ciągle jest popularny:

Pokaż mi zespół, który nie przeżywa dramatów, a będzie do gówniany zespół. Zawsze będą jakieś dramaty. Jesteśmy czterema osobami, które mają różne zdanie na różne tematy. Ale prasa to rozdmuchuje, dzięki czemu, wciąż o nas piszą, mimo że od 15 lat nie wydaliśmy nowego albumu.

Trudno się z Serjem nie zgodzić.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)