Serj Tankian - Elasicity: pierwszy singiel z solowej EPki wokalisty SOAD, trafił do sieci

i

Autor: screen: https://youtu.be/5oMDAfUpWyQ

Serj Tankian - Elasicity: pierwszy singiel z solowej EPki wokalisty SOAD, trafił do sieci

2021-02-05 9:01

Pod koniec 2020 roku, otrzymaliśmy nowe rzeczy od zespołu System Of A Down, jednak Serj Tankian skupia się na czymś innym. Wkrótce pojawi się solowa EPka artysty, zawierająca numery, które pierwotnie pisane były dla SOAD. Wiemy kiedy pojawi się pierwszy singiel.

Jeszcze nie tak dawno temu, nadzieje na nowości od System Of A Down były szybko gaszone przez sam zespół. W końcu, pod koniec 2020 roku grupa wydała dwa utwory, chcąc zwrócić uwagę na konflikt w Górskim Karabachu. Dla fanów wyglądało to jak zwiastun nowej płyty, jednak artyści podkreślali, że nie ma co liczyć na nowy krążek i nie ma nic w planach. Serj Tankian wspominał często o solowej EPce i jak widać, dotrzymał słowa. W sieci pojawił się pierwszy singiel zapowiadający album.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Serj Tankian udostępnia pierwszy singiel z solowej EPki

Przypomnijmy, że solowa EPka Tankiana, której tytuł to 'Elasticity', ma zawierać numery, które pierwotnie były pisane dla SOAD, jednak z powodów różnic zdań, finalnie nie wyjdą pod szyldem macierzystej grupy. Serj Tankian udostępnił na swoim kanale Youtube pierwszy numer, który zapowiada wydawnictwo. Piosenka otrzymała także bardzo oryginalnie wyglądający klip:

Premiera albumu 'Elasticity' została zaplanowana na 19 marca w wersji CD, za to w wersji winylowej krążek trafi do sprzedaży 30 kwietnia.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)