Serj Tankian pojawił się gościnnie w utworze polsko-brazylijskiego zespołu!

i

Autor: Matriały prasowe Materiały prasowe

Serj Tankian pojawił się gościnnie w utworze polsko-brazylijskiego zespołu!

2021-02-04 9:30

Zespół System of a Down od wielu miesięcy swoimi muzycznymi i społecznymi działaniami zwraca uwagę na zbrojny konflikt i sytuacje ludności w Republice Górskiego Karabachu. Do akcji muzyków z SOAD #ProtectTheLand dołączyli się również producenci z polsko-brazylijskiego kolektywu BITT.

Na najnowszej płycie grupy zatytułowanej „The Best Of” znalazły się dwa protest songi. W utworach przy akompaniamencie brazylijskich instrumentów usłyszymy wokalistę SOAD, Serja Tankiana! 

Co tam w środku gra? - Rammstein

Polsko-brazylijski zespół nagrał utwory z Serjem Tankianem!

Piosenką 'System of This World' grupa BITT zwraca uwagę na zjawisko wojny, które jest wciąż obecne we współczesnym świecie. Muzycy w ten sposób chcą wesprzeć w walce o wolność i prawa człowieka artystów z SOAD i ludność Górskiego Karabachu. Utwór utrzymany jest w mocno rockowej stylistyce.

W opisie filmu, znajduje się link do zbiórki pieniędzy na rzecz ArmeniaFound: 

Grupa BITT chce również zwrócić uwagę na problem przemocy, biedy i wykluczenia społecznego w różnych częściach świata, w tym w brazylijskich dzielnicach biedy.  W utworze „Favelas” usłyszymy głos Serja Tankiana w bardziej akustycznym wydaniu. 

BITT - to hip-hopowa grupa muzyczna założona w Kurytybie w 2013 roku przez Wiktora Smutka, Elton'a Ribeiro i Carlosa Luiza. W skład zespołu wchodzą polscy i brazylijscy muzycy, artyści i performerzy. Grupa do tej pory wydała dwa albumu - „Soundtrack” i „The Best Of”