ROJST ’97 - data premiery, obsada, TRAILER

i

Autor: Materiały prasowe

ROJST ’97 - data premiery, obsada, TRAILER

2021-06-11 11:16

ROJST’97 rozpoczyna się podczas „powodzi stulecia”, która nawiedziła południowy zachód Polski latem 1997 roku. Znamy większość szczegółów, związanych z tytułem, kiedy możemy spodziewać się premiery?

W mieście pękają wały i nieokiełznany żywioł zalewa część miasta oraz las na Grontach. Woda odsłania przy tym zakopane w lesie ludzkie szczątki oraz ciało nastoletniego chłopca, który uznany zostaje za przypadkową ofiarę powodzi. Te dwa, tylko pozornie niezwiązane ze sobą, wydarzenia odkrywają serię tajemnic w mieście.

Wywiadówka - Kasia Lins

ROJST ’97 - Obsada i fabuła

Gronty to teraz miejsce zbrodni, której rozwiązaniem zajmie się Anna Jass (Magdalena Różczka) - bezkompromisowa policjantka z Warszawy - oraz miejscowy inspektor Adam Mika (Łukasz Simlat). W międzyczasie do miasta wraca Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik), aby zostać nowym redaktorem naczelnym „Kuriera”. Natomiast Witold Wanycz (Andrzej Seweryn) wydaje się nosić w sobie odpowiedzi na większość zadawanych przez policję pytań. Jego życie jednak pochłaniają wspomnienia, które nie dają mu spokoju.

ROJST ’97 - TRAILER i data premiery

Do sieci trafił pełny TRAILER serialu ROJST'97, w którym możemy zobaczyć więcej szczegółów fabuły. Premiera serialu planowana jest na 7 lipca 2021. Zobaczcie, co czeka nas w nowej odsłonie:

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!