Robert Fripp z żoną przerobili hit SOAD i jak zwykle jest kontrowersyjnie

i

Autor: screen: https://youtu.be/jYijZJ7Wn3s

Robert Fripp z żoną przerobili hit SOAD i jak zwykle jest kontrowersyjnie

2021-07-05 11:17

Robert Fripp i jego żona Toyah nie raz już zaskoczyli, prezentując covery znanych numerów w zabawny sposób. Tym razem pojawił się cover wielkiego hitu System Of A Down, który jakiś czas temu przekroczył barierę miliarda wyświetleń. Oczywiście, jest trochę kontrowersyjnie, do czego przyzwyczaiła nas szalona para.

Robert Fripp i jego żona Toyah, od dłuższego czasu wrzucają do sieci przeróbki znanych numerów, które często są bardzo specyficzne i zabawne. Po świetnie przyjętych coverach Black Sabbath, Led Zeppelin i Guns N’ Roses, przyszedł czas na System Of A Down. Nie obyło się bez kontrowersji, które chyba są już wpisane w klimat specyficznych coverów pary.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Robert Fripp i Toyah wzięli na warsztat numer System Of A Down. Znowu jest dziwnie i trochę kontrowersyjnie

Małżeństwo postawiło na mocny makijaż, irokezy i oczywiście wyzywający strój, którego niektóre części musiały zostać ocenzurowane. Wiadomo, Youtube mógłby zablokować nagranie, a to też nie działa pozytywnie na zasięg kanału. Zobaczcie sami:

To już ponad rok, od kiedy gitarzysta King Crimson postanowił ze swoją żoną przerabiać znane numery. Nagrania małżeństwa są prawdziwym hitem i mają rzeszę oddanych fanów.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu