Rob Halford wypowiedział się na temat comimg-outu Piaska

i

Autor: screen: https://youtu.be/GuDg3u-ZPEM

Rob Halford wypowiedział się na temat coming-outu Piaska

2021-07-05 10:05

Gdy Rob Halford dowiedział się o coimg-oucie Piaska, postanowił się na ten temat wypowiedzieć. Jak lider Judas Priest postrzega ruch ze strony polskiego wokalisty?

Coming-out Andrzeja 'Piaska' Piasecznego był szeroko komentowany przez media w Polsce, chociaż dla niektórych nie było to wielkim zaskoczeniem. Jak widać, informacja odbiła się szerokim echem również za granicą i postanowił się o niej wypowiedzieć Rob Halford. Jak lider Judas Priest postrzega ruch polskiego wokalisty?

Co tam w środku gra - Jelonek

Rob Halford wypowiedział się na temat coming-outu Piaska. Jak całą sytuacje widzi lider Judas Priest?

W wywiadzie dla Marcina Bąkiewicza w Teraz ROCKu, Halford wspomniał o swoim coimng-oucie i o tym, jak postrzega ruch polskiego wokalisty:

Właśnie się dowiedziałem, dziś czy wczoraj, że popularny polski piosenkarz Andrzej Piaseczny dokonał coming outu z powodu tego wszystkiego, co dzieje się w Polsce. Potrzebujemy takich chwil. Należę do tej części ludzkości, która cały czas musi stawiać czoło nietolerancji. (…) Nie można przestać mówić o uprzedzeniach i nie można przestać mówić o niesprawiedliwości.

Obecnie Judas Priest pracują nad nowym materiałem i nad powrotem na trasę koncertową, która miała odbyć się z Ozzym Osbournem.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu