Robert Fripp i Toyah tym razem wykoali 'I love rock and roll' [WDEO]

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=v2xwq6hAhPA

Robert Fripp i Toyah tym razem wykonali 'I love rock and roll' [WDEO]

2021-02-01 6:28

Można powiedzieć, że to jedno z najbardziej rock and rollowych małżeństw, które stara się dobrze bawić, podczas ciężkiego czasu pandemii. Cover za coverem i każdy coraz odważniejszy i zabawniejszy. Tym razem wesoła para wzięła na warsztat numer 'I love rock and roll'.

Robert Fripp i jego żona Toyah podbijają ostatnio sieć, a ich covery to jeden z weselszych elementów trudnego czasu pandemii. Rock and rollowe małżeństwo stara się z uśmiechem spędzać ten dziwny czas, a ich nagrania stały się hitem sieci. Po przeróbkach Led Zeppelin, MetallikiBlack Sabbath i Guns N' Roses, przyszedł czas na cover kultowego numeru 'I love rock 'n' roll''I love rock 'n' roll''I love rock 'n' roll'.

Co tam w środku gra? - The Cure

Robert Fripp i Toyah przerobili tym razem numer 'I love rock 'n' roll'

Tym razem padło na numer 'I love rock 'n' roll', a Toyah postanowiła znowu zaszaleć z ubiorem. Nie zabrakło kamiennej twarzy Roberta Frippa, który niewzruszony robi swoje i gra. Na to wszyscy czekają w tych coverach. Tańcząca, śpiewająca, szalejąca Toyah, kontra spokój Roberta. Nie przedłużając, zobaczcie jak szalone małżeństwo, bawi się muzyką i wprowadza trochę uśmiechu w czas pandemii:

Bernie Sanders - MEMY