Rammstein sprzedaje złote i platynowe płyty! Wszystko w szczytnym celu

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/Rammstein

Rammstein sprzedaje złote i platynowe płyty! Wszystko w szczytnym celu

2021-05-19 13:01

Rammstein mają na swoim koncie wiele wyróżnień, które cały czas trafiają w ręce zespołu i wygląda na to, że będzie ich coraz więcej. Artyście postanowili podzielić się swoimi wyróżnieniami, przekazując je na aukcje charytatywne.

Rammstein mają na swoim koncie liczne wyróżnienia, które pojawiały się już od wydania pierwszego albumu grupy i wygląda na to, że będzie ich coraz więcej. Artyści postanowili zrobić z tymi wyróżnieniami coś dobrego, przekazując je na aukcje charytatywne!

Co tam w środku gra? - Rammstein

Rammstein wystawiają na aukcje złote i platynowe płyty. Jest między innymi wyróżnienie za album 'Herzeleid'

Jak możemy przeczytać na fanpage Rammstein:

Rammstein sprzedaje teraz na aukcjach starannie wyselekcjonowane złote i platynowe wyróżnienia od zespołu w słusznej sprawie. Posortowane według albumów trofea zostaną wystawione na aukcje w najbliższych miesiącach. Za każdym razem różne organizacje skorzystają z tych darowizn. Zaczynamy platynowym wyróżnieniem Paula za album 'Herzeleid' - jedną z pierwszych nagród w historii zespołu.

Udział w aukcji jest bardzo łatwy. Jeśli chcesz licytować na aukcji, podaj maksymalną kwotę, jaką jesteś skłonny zapłacić. Należy pamiętać, że jest to oferta wiążąca. Akceptowane są tylko zaokrąglone kwoty w walucie Euro.

Aktualną najwyższą ofertę można zobaczyć na stronie internetowej. Zostaniesz powiadomiony e-mailem o otrzymaniu Twojej oferty, przebiciu i złożeniu najwyższej oferty po zakończeniu aukcji. Mówiąc najkrócej, wszystko wygląda jak typowy serwis aukcyjny. Warto pamiętać, że jeżeli chcecie zobaczyć aukcje, musicie być zarejestrowani na stronie www.rammstein.charity

Rammstein obecnie pracują nad nowym albumem, także można się spodziewać, że kolejne wyróżnienia to tylko kwestia czasu.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat