Rammstein Du Hast

i

Autor: O'Keefe Music Foundation / screen z YouTube: O'Keefe Music Foundation Rammstein Du Hast

Hit 'Du Hast' grupy Rammstein w wykonaniu jakiego się nie spodziewałeś! Dziewczynka skradła serca fanów

2021-05-18 12:29

Wbrew utartym opiniom coraz więcej maluchów sięga nie do Tik Toka lub YouTube, a do rockowych albumów fonograficznych i dyskografii. To napawa optymizmem! jeszcze bardziej cieszy oko i duszę fanów rockowych brzmień ujmujące za serce wykonanie piosenki Du Hast grupy Rammstein, za które odpowiada 9-letnia dziewczynka. Takiej interpretacji jeszcze nie widzieliście! Koniecznie zobaczcie to wideo.

Przedstawicielki i przedstawiciele pokolenia Z czyli tego już z góry rzekomo "spisanego na straty", udowadniają, że stygmatyzacja jest czymś złym i niepoprawnym, a posługiwanie się stereotypami po prostu słabe. Swoim talentem zachwycili świat!

9-latka wykonała Hit Du Hast grupy Rammstein

9-latka z fundacji O'Keefe Music Foundation wykonała Hit 'Du Hast' grupy Rammstein i zachwyciła dosłownie wszystkich! Członkinie i członkowie tej grupy codziennie ciężko pracują i szlifują swoje umiejętności gry na wielu instrumentach. Wśród nich jest mała wokalistka Taylor Jade Campbell, która zachwyciła fanów legendarnej grupy Rammstein.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Dziewczynka zaśpiewała hit 'Du Hast', a na scenie i przed kameą towarzyszyły jej dzieciaki z fundacji, które także miały swój udział w powstaniu tego wyjątkowego wideo! Jeden z młodych muzyków rytmicznie uderzał patykiem w beczkę - jak nie doszukać się tu wobec tego analogii do Slipknota?! Wideo zdążyło już obejrzeć ponad 570 tysięcy osób na całym świecie w niespełna 6 dni od daty premiery w serwisie YouTube.

Rammstein zagra w Polsce

Legendarny zespół Rammstein zagra swój koncert w Polsce! Wydarzenie odbędzie się 16 lipca 2022 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przypomnijmy, że to nowa data dwukrotnie już przełożonego koncertu. Zakupione, a nie zwrócone wcześniej bilety zachowują swoją ważność.

Sonda
Wybierasz się na koncert Rammstein w Warszawie w 2022 roku?