the Office PL

i

Autor: Materiały prasowe Canal+

Quiz

Quiz z "The Office PL". Jak dobrze znasz polską odsłoną kultowego serialu?

Serial komediowy "The Office PL" zaskarbił sobie ogromną sympatię widzów. Nic dziwnego. Perypetie pracowników fikcyjnej spółki produkującej wodę Kropliczanka naprawdę bawią. Wkrótce premierę ma mieć kolejny sezon serialu. To dobra okazja, aby sprawdzić swoją wiedzę o tej produkcji. Czy zdobędziecie 10/10 w naszym quizie?

Czy wiesz wszystko o "The Office PL"? Sprawdź się w naszym quizie

W 2021 roku wyemitowano pierwszy sezon serialu komediowego "The Office PL". Jest to rodzima odpowiedź na kultową brytyjską produkcję "The Office". 

Polska wersja, której akcja dzieje się w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej, spotkała się z dość ciepłym przyjęciem ze strony widzów. Dlatego też powstały kolejne dwa sezony. Co jednak istotne: czwarta odsłona już jest w przygotowaniu. Potwierdził to nie tak dawno Canal+. 

Fizyczny przycisk V ekran dotykowy w samochodach | Poranek Eska Rock

Także już w niedalekiej przyszłości ponownie na ekranach zobaczymy m.in. Piotra Polaka, Adama Woronowicza czy Vanessę Alexander, którzy skradli swoimi rolami w serialu "The Office PL" serca widzów. 

Premiera nowych odcinków zaplanowano na jesień 2024 roku. Zanim jednak będziemy mogli obejrzeć dalsze perypetie pracowników Kropliczanki, polecamy zmierzyć się z naszym quizem dotyczącym "The Office PL". Prawdziwi miłośnicy serialu z pewnością zdobędą bez problemu komplet punktów. 

Sprawdź się w naszym quizie:

Quiz o "The Office PL". Czy wiesz wszystko o polskiej odsłonie kultowego serialu?

Pytanie 1 z 10
Akcja polskiego "The Office" rozgrywa się w...