Quentin Tarantino rozważa zrealizowanie swojej wersji 'Rambo - Pierwsza krew'. Główną rolę miałby zagrać Adam Driver

i

Autor: screen: https://youtu.be/WLhgXCi_pfk

Quentin Tarantino rozważa zrealizowanie swojej wersji 'Rambo - Pierwsza krew'. Główną rolę miałby zagrać Adam Driver

2021-08-09 11:21

Quentin Tarantino co jakiś czas podkreśla, że kolejny jego film, będzie ostatnim, a następnie jego kariera skręci w stronę pisania książek i sztuk teatralnych. Co jakiś czas pojawiają się głosy na temat tego, o czym miałby być ostatni film i tym razem reżyser zaskoczył wszystkich. Czy faktycznie, doczekamy się nowej wersji Rambo?

Quentin Tarantino jakiś czas temu ogłosił, że jego kariera reżyserska zakończy się na 10 filmach. Wychodzi na to, że kolejny film jaki się pojawi, będzie pożegnaniem reżysera z fanami. Później, jak podkreśla sam Tarantino, pojawiać się będą powieści sygnowane jego nazwiskiem, a później być może sztuki teatralne. Zanim to się jednak stanie, otrzymamy jeszcze jeden obraz, a fani chcieliby, aby to był 'Kill Bill 3', który chyba jednak nie ma szans na powstanie. Twórca Pulp Fiction ogłosił, że chciałby zrealizować nową wersję 'Rambo - pierwsza krew'.

Wywiadówka - Kasia Lins

Quentin Tarantino nakręci nową wersję Rambo? W roli głównej widzi Adama Drivera

Jak powiedział sam Tarantino:

Nakręciłbym dokładną ekranizację powieści. Kurt Russell grałby szeryfa, a Adam Driver grałby Rambo. Za każdym razem, gdy czytam tę książkę, podziwiam w niej dialogi, które są fantastyczne. Film też byłby świetny.

Czy to będzie ostatni film reżysera? Trudno powiedzieć, ponieważ reżyser potrafi często zmieniać zdanie w temacie realizacji swoich projektów. Warto przypomnieć, że po drugiej części 'Kill Billa', Tarantino zarzekał się, że stworzy trzecią część za 18 lat.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]