Queen w Polsce 2017 - RELACJA

i

Autor: Materiały prasowe Pretige MJM

Queen w Polsce 2017 - RELACJA

2017-11-07 16:56

Koncert Queen z Adamem Lambertem był wydarzeniem szczególnym i pełnym niespodzianek. Sprawdźcie, jak było w Łodzi podczas tego magicznego wieczoru.

Choć Freddie Mercury nie żyje od niemal 26 lat, to jego duch ciągle był obecny podczas tego koncertu. Nic dziwnego, jest on twórcą większości przebojów Queen, a przez wiele lat był właściwie twarzą zespołu. Ale nie tylko dlatego czuło się obecność Freddiego.


Rockowe koncerty 2018 w Polsce


Przed rozpoczęciem kultowego utworu 'Bicycle Race' fani Adama Lamberta zadzwonili dzwoneczkami rowerowymi. W tym celu wiele osób wcześniej zainstalowało sobie taki dźwięk w swoim telefonie. Było to nawiązanie do akcji koncertowej, jaką fani przygotowali podczas trasy Queen w latach 1978/79. Z kolei podczas trwania pięknej ballady 'Love of My Life', autorstwa Freddiego Mercurego, wzniesiono symboliczne światełka. Wreszcie pojawił się sam legendarny frontman Queen na ekranie ledowym! Ubrany w biały kombinezon rozśpiewany gwiazdor był niemal na wyciągnięcie ręki! Ten fragment koncertu okazał się niezwykle wzruszający nie tylko dla fanów, ale także dla samego Briana Maya, który 'razem' z dawnym przyjacielem wykonał fragment tej pięknej ballady. Po zakończeniu ocierał łzy i kręcił głową, jakby nie dowierzał, że go już nie ma...

W trakcie wieczoru zarówno fani, jak i sam Adam Lambert zgodzili się co do tego, że kochają Freddiego Mercurego. Wokalista nie krył także podziwu dla łódzkiej publiczności, stwierdzając w pewnym momencie, że śpiewanie to sport narodowy Polaków.

Ozzy Osbourne w Polsce 2018: BILETY, DATA, MIEJSCEFani powinni być zadowoleni, bowiem w Atlas Arenie zaprezentowane zostały największe przeboje, m.in.: 'Another One Bites The Dust', 'Don't Stop Me Now', wspomniane 'Bicycle Race', 'Somebody to Love', 'I Want To Break Free', 'Who Wants to Live Forerever' i na koniec chyba największe z największych hitów: 'Radio GA GA', 'Bohemian Rhapsody', 'We Will Rock You' i 'We Are The Champions'. Dwie ostatnie piosenki wybrzmiały na bis. Poniżej pełna setlista koncertu Queen w Polsce:

1. We Will Rock You

2. Hammer to Fall

3. Stone Cold Crazy

4. Tie Your Mother Down

5. Another One Bites the Dust

6. Fat Bottomed Girls

7. Killer Queen

8. Don't Stop Me Now

9. Bicycle Race

10. I'm in Love With My Car

11. Get Down, Make Love

12. I Want It All

13. Love of My Life

14. Somebody to Love

15. Crazy Little Thing Called Love

16. Drum Battle

17. Under Pressure

18. I Want to Break Free

19. Whataya Want From Me (P!nk cover)

20. You Take My Breath Away

21. Who Wants to Live Forever

22. Last Horizon

23. Guitar Solo

24. Radio Ga Ga

25. Bohemian Rhapsody

26. Day-Oh

27. We Will Rock You

28. We Are the Champions

Jeśli jesteś fanem zespołu Queen, wejdź na eskaGO.pl i zobacz za darmo film dokumentalny poświęcony legendarnemu zespołowi.

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>