Przyjaciel Chestera Benningtona opowiedział o ostatnich miesiącach życia wokalisty

i

Autor: screen: https://youtu.be/p394GYNrqiM

Przyjaciel Chestera Benningtona opowiedział o ostatnich miesiącach życia wokalisty

2021-02-25 10:37

Śmierć Chestera Benningtona nadal jest ogromnym ciosem dla wszystkich fanów oraz słuchaczy. Od odejścia wokalisty minie w tym roku 4 lata, a ostatnie miesiące jego życia wspomniał Sean Dowdell, który był przyjacielem artysty.

Śmierć Chestera Benningtona była ogromnym szokiem dla całego świata, tym bardziej, że wokalista wydawał się być szczęśliwy. Niestety, wokalista Linkin Park przegrał walkę z depresją, co pchnęło go do samobójstwa. Po prawie 4 latach po śmierci artysty, jego przyjaciel z zespołu Grey Daze, opowiedział o ostatnich miesiącach życia Chestera, które w ogóle nie zwiastowały tragedii.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Ostatnie miesiące życia Chestera Benningtona, nie zwiastowały tragedii 

Sean Dowdell jest perkusistą grupy Grey Daze, z którą Chester spędził dużo czasu w ostatnich miesiącach życia. Sean opowiedział o tym, ja odbierał w ostatnich miesiącach życia Chestera i jak widziała to jego żona. W wywiadzie dla 'Audio Ink Radio', bębniarz powiedział:

W tygodniach i miesiącach poprzedzających jego samobójstwo niczego nie przeczuwałem. Rozmawiałem z nim dwie noce przed jego śmiercią i rozpierała go energia, cieszył się z powodu prób. Cieszyło go wiele rzeczy. Rozmawialiśmy o nowej siedzibie firmy. Nic nie przeczuwałem. Ale jakieś osiem albo dziewięć miesięcy wcześniej moja żona coś wyczuła i mi powiedziała:

„Z Chesterem jest coś nie w porządku. Coś jest nie tak”.

Odparłem:

„Nie, po prostu sprawdza nowy image”.

A ona:

„Nie, widzę coś w jego oczach”.

Dosłownie tak powiedziała, a mnie zamurowało. A potem stało się to, co się stało. Z perspektywy czasu łatwo powiedzieć „widziała, co się szykuje”, ale nigdy tak naprawdę nie wiesz, co dzieje się w czyjejś głowie. Gdyby Chester myślał racjonalnie, nie sądzę, żeby to zrobił. Tak działa depresja – odbiera ci zdolność racjonalnego myślenia.

Chester Bennington popełnił samobójstwo 20 lipca 2017.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?