Tony Iommi opowiedział o swoim podejściu do Boga i wiary w duchy

i

Autor: screen: https://youtu.be/ENBv2i88g6Y

Tony Iommi opowiedział o swoim podejściu do Boga i wiary w duchy

2021-02-24 12:37

Tony Iommi co jakiś czas udziela wywiadów, które nie do końca są związane z muzyką i zespołem Black Sabbath. Jakie podejście do wiary i duchów ma gitarzysta Black Sabbath?

Tony Iommi jest najbardziej znany ze swojej gry an gitarze i kompozycjach, które stworzył dla Black Sabbath. Artysta udziela ostatnio sporo wywiadów, jednak teraz zdarzyła się rozmowa, która nie była związana tylko z muzyką. Jakie podejście do wiary i duchów ma kultowy gitarzysta?

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Tony Iommi o wierze i duchach: Duchy istnieją. Wiem, bo widziałem kilka

W wywiadzie dla magazynu Classic Rock, zapytano Tony'ego Iommiego o jego podejście do tematyki duchów i ogólnej wiary. Jak stwierdził gitarzysta, wierzy w duchy, ponieważ kilka widział w swoim życiu:

Duchy istnieją. Wiem, bo widziałem kilka. Zresztą nie tylko ja, wszyscy widzieliśmy. Wynajęliśmy Zamek Clearwell i ćwiczyliśmy w lochach, nikogo poza nami tam nie było. Jednak wchodząc po schodach, zobaczyliśmy postać, która weszła do zbrojowni. Razem z Ozzym spytaliśmy, kto tam jest. Weszliśmy do środka i nikogo nie było w pomieszczeniu. Pokój miał tylko jedne drzwi, żadnych okien. Szukaliśmy wszędzie, sprawdziliśmy też, czy nie było tam ukrytych kamer i ktoś nas nie nabiera. To wszystko było bardzo dziwne. (...) Wierzę w Boga - czymkolwiek jest. Zdecydowanie wierzę też w anioły, ponieważ uratowały mi życie, gdy byłem nastolatkiem. 

Przypomnijmy, że gitarzysta ma w planach nagrać kolejną solową płytę, na którą zaprosiłby różnych gości. Niestety, więcej szczegółów nie ujawniono.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)