Polska gra erotyczna wystartowała! Subverse zebrało 9 mln złotych na Kickstarterze i bije rekordy popularności

i

Autor: screen: https://youtu.be/SZfqh88M4-I

Polska gra erotyczna wystartowała! Subverse zebrało 9 mln złotych na Kickstarterze i bije rekordy popularności

2021-03-29 13:04

To, że Polacy umieją robić gry, wie chyba każdy, jednak nikt nie przypuszczał, że erotyczna gra potrafi pobić takie rekordy i cieszyć się niesamowitą popularnością, wcześniej zdobywając 9 milionów złotych na Kickstarterze.

Polak potrafi, to wiemy, a jeśli chodzi o gry, to Polak wyjątkowo potrafi i idzie mu to świetnie, co udowodniono już wiele razy. Teraz hitem stał się tytuł Subverse, który na Kickstarterze zrobił prawdziwą furorę. Najpierw potrzeba było 500 tysięcy złotych, finalnie uzbierano 9 milionów, a gra właśnie trafiła na STEAM w ramach Early Access.

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

Polska gra erotyczna podbiła Kickstarter. O co chodzi w Subverse?

Gra dostępna jest na STEAMie w opcji Early Access za 108 zł i zbiera niesamowicie dobre recenzje. O co chodzi w Subverse? To gra w klimacie science fiction, w której przemierzamy kosmos i nie brak tutaj ciężkiego humoru. Cała rozgrywka to segmenty taktyczne, gdzie uczestniczymy w turowych potyczkach, a warstwa erotyczna mimo tego, że ważna w tej grze, nie jest najważniejsza, co też doceniają gracze. Ważne jest też to, że w rozgrywce nie znajdziemy mikropłatności i jak podkreślają twórcy, gra polega na zabawie i to tej dobrej. Zobaczcie zwiastun Subverse:

Sonda
Jak często grasz w gry?