Polka ma swoją lalkę Barbie! Jest to jedyna taka zabawka na świecie

i

Autor: freeimages.com/Cesar Paes Barreto

Polka ma swoją lalkę Barbie! Jest to jedyna taka zabawka na świecie

2021-03-10 10:16

Można powiedzieć, że to specjalne wyróżnienie, bo nie każdy może się pochwalić, że ma swoją oficjalną lalkę Barbie! Firma Mattel ogłosiła, że trzecia Polka dołącza do grona naszych rodaczek, które mają swoją własną lalkę.

Lalki Barbie kojarzą się głównie z blondwłosymi zabawkami, które od zawsze są obiektem pożądania dziewczynek, które chcą się bawić kultowymi zabawkami. Nie wszyscy jednak wiedzą, że firma Mattel produkuje także lalki specjalne, które są wzorowane na żyjących osobach. Do grona osób, które mają własną lalkę, dołączyła właśnie trzecia Polka!

Bezpieczne zabawki

Anita Włodarczyk otrzymała własna lalkę Barbie!

Swoje lalki Barbie mają już Martyna WojciechowskaIwona Blecharczyk, a teraz do tego grona dołącza Anita Włodarczyk. Sportsmenka pochwaliła się swoją lalką w social mediach, pokazując model z serii Barbie Shero. Jak napisała Włodarczyk:

Wiele wyróżnień, nagród w swojej karierze otrzymywałam. Każde z nich było dla mnie motywacją do osiągania jeszcze wyższych celów ale to wyróżnienie w postaci lalki Barbie zaprojektowanej na swoje podobieństwo jest szczególne dlaczego ? Ponieważ przyznawane jest wybitnym kobietom, które udowadniają dziewczynkom i kobietom na całym świecie, że warto mieć marzenia, być upartą w dążeniu do ich realizacji, warto podążać własną drogą. Można być kobietą i robić wszystko to, o czym się marzy.

Zobaczcie, jak wygląda specjalna lalka:

Warto zauważyć, że jest to pierwsza lalka Barbie, która rzuca młotem. 

Dzień dziecka w PRL. Kultowe zabawki i gry. Pamiętasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
To była jedna z najbardziej kultowych zabawek w PRL. Dzieci licytowały się, komu dłużej będzie się ta zabawka kręcić. Mowa o…