Mery Spolsky wystąpi w Klubie Stodoła

i

Autor: Stodoła

Mery Spolsky zdradziła datę premiery swojej nowej płyty!

2021-03-09 14:26

Fani wschodzącej gwiazdy muzyki popowej i rockowej mogą już odetchnąć z ulgą. Mery Spolsky zdradziła nam w rozmowie kiedy możemy się spodziewać jej nowej płyty! Tajemnicza piosenkarka i autorka tekstów, które dla jednych są kontrowersyjne, a dla niektórych prowokujące do myślenia odsłania przed nami kolejne plany na przyszłość!

Fani piosenkarki czekali na te informację w poczuciu niepewności z zapartym tchem. Dziś już wiemy, że kolejna płyta Mery Spolsky z pewnością ukarze się jeszcze w tym roku! Jej drugi studyjny krążek "Dekalog Spolsky" podbił serca słuchaczek i słuchaczy w całej Polsce, a od jego premiery w dniu 7 czerwca 2019 roku singiel "Fak" promujący płytę dotarł na 15 miejsce listy pięćdziesięciu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Od tego czasu kariera wokalistki przybrała zwrotne tempo.

Mery Spolsky - nowa płyta

Znamy już w przybliżeniu, owianą od dłuższego czasu tajemnicą, datę premiery i wiemy, że nie będzie to pierwsza połowa 2021 roku. - "Dokładna data jest słodką tajemnicą, ale mogę powiedzieć, że cały czas nad czymś pracuję." Spytaliśmy Mery Spolsky o to, czy nie może uchylić nam rąbka tajemnicy. Co odpowiedziała? - "Zdradzę tylko tyle, że z pewnością nie będzie to pierwsza polowa tego roku."

W Królestwie Kobiet z Kayah i Mery Spolsky

W ciągu zaledwie kilku lat swojej obecności na rynku muzycznym Mery Spolsky zdążyła już zagrać na wielu bardzo popularnych i szanowanych w Polsce i na świecie festiwalach takich jak m.in.: Open'er, Kraków Live Festival, Męskie Granie i United Islands of Prague.

Kiedy kolejne koncerty Mery Spolsky?

Sytuacja pandemiczna niestety nadal wymiernie wpływa na branżę muzyczną, a to z kolei całkowicie uniemożliwia organizację jakichkolwiek imprez masowych. Mamy jednak dobre wiadomości dla fanów Mery Spolsky, ponieważ od 22 stycznia 2021 roku w sieci dostępny jest całkiem za darmo koncert piosenkarki nagrany w kameralnym studio specjalnie dla miłośników, łaknących koncertowych wrażeń, tworzonej przez nią muzyki.

Sonda
Jak bardzi brakuje Ci koncertów w trakcie pandemii?