Policja postanowiła umilić czas mieszkańcom na kwarantannie w nietypowy sposób [WIDEO]

2020-03-26 11:40
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=NoJpBlN4rNc

Podczas kwarantanny, ludzie starają sobie jakoś urozmaicić czas, byleby tylko nie odczuwać nudy. Z pomocą przyszli funkcjonariusze, którzy postanowili trochę umilić czas wszystkim, którzy przebywają w kwarantannie.

Podczas pandemii koronawirusa, należy stosować się do zaleceń i najlepiej pozostać w domu, stosując się do kwarantanny. Oczywiście, wiele osób się nudzi i nie jest to nic dziwnego, zważywszy na to, że czas siedzenia w domu się wydłuża. Najważniejsze jest to, aby zachować spokój, stosować się do zaleceń i... docenić starania innych. Chodzi tu na przykład o policjantów, którzy starają się umilić czas wszystkim przebywającym w kwarantannie.

JEŻELI OBIECASZ, ŻE ZOSTANIESZ W DOMU, TO PORNHUB DA CI KONTO PREMIUM


Policja postanowiła umilić czas mieszkańcom na kwarantannie w nietypowy sposób [WIDEO]

Na Majorce jest tak samo jak w większości miejsc, trwa kwarantanna, a ludzie mogą wyjść z domów tylko po najpotrzebniejsze rzeczy. Ten ponury obraz, postanowiła urozmaicić lokalna policja, która podjechała radiowozami i... zaczęła grać dla ludzi zgromadzonych na balkonach. Mieszkańcy z pewnością zapamiętają ten występ na długo, zobaczcie, jak to wyglądało:PONIEDZIAŁKI Z METALLIKĄ NA ŻYWO. ZESPÓŁ ZA POMOCĄ TRANSMISJI ZACHĘCA DO ZOSTANIA W DOMU