Podczas koncertu oddała mocz na fana. Policja wszczęła śledztwo w sprawie wokalistki Brass Against

i

Autor: screen: https://youtu.be/cZLHSHnqF8Q

Podczas koncertu oddała mocz na fana. Policja wszczęła śledztwo w sprawie wokalistki Brass Against

2021-11-17 12:55

Na koncertach rockowych działy się często różne rzeczy, jednak ostatni incydent podczas koncertu Brass Against, odbił się bardzo szerokim echem i nie został pozytywnie przyjęty. Chodzi o oddanie moczu na fana zespołu, co zostało zgłoszone policji.

Koncerty rockowe zawsze mają w sobie pierwiastek dzikości, co jest wpisane w ten gatunek, jednak, ostatni występ Brass Against mógł zniesmaczyć wiele osób. Przypomnijmy, wokalistka zespołu Sophia Urista, podczas występu grupy na festiwalu Welcome To Rockville, zaprosiła na scenę fana i kazała mu się położyć na scenie. Następnie, kobieta ściągnęła spodnie i oddała mocz na mężczyznę. Po całym incydencie, fan był zadowolony, a publiczność nie zgłaszała sprzeciwu. Jak widać, nie wszystkim performance przypadł do gustu, ponieważ sprawa trafiła do odpowiednich władz.

EskaROCK Live! - Organek - Cały ten fejm

Podczas koncertu oddała mocz na fana. Policja wszczęła śledztwo w sprawie wokalistki Brass Against

Na początku, chwilę po tej sytuacji, zespół wydał oświadczenie, w którym czytamy:

Świetnie się bawiliśmy na Welcome to Rockville. Sophia dała się ponieść emocjom. To nie jest coś, czego reszta z nas się spodziewała i nie jest to coś, co zobaczysz ponownie na naszych koncertach

Niestety, sprawa się nie kończy, bo wokalistka złamała prawo! Według prawa obowiązującego w stanie Floryda

'Obnażanie organów płciowych w miejscach publicznych (…) w sposób wulgarny lub nieobyczajny'

Za tego typu incydent może grozić kara w wysokości 1000 dolarów lub rok pozbawienia wolności. Policja zajęła się już sprawą, a sama wokalistka wydała krótkie oświadczenie, w którym czytamy:

Chcę się wypowiedzieć na temat mojego występu na festiwalu metalowym Rockville w Daytona. Zawsze przesuwałam granice w muzyce i na scenie. Tamtej nocy przesunęłam granice za daleko. Ponad wszystko kocham moją rodzinę, zespół oraz fanów i wiem, że niektórzy zostali zranieni lub urażeni tym, co zrobiłam. Przepraszam ich i chcę, żeby wiedzieli, że nie miałam takiej intencji. Nie jestem artystką, która chce szokować. Zawsze chcę stawiać muzykę na pierwszym miejscu. Jestem wdzięczna za całą waszą nieustającą miłość i wsparcie.

Wspomniany incydent możecie zobaczyć poniżej:

Brass Against zobaczymy również w Polsce, ponieważ zespół będzie supportem grupy Tool 21.05.2022 w krakowskiej TAURON Arenie.

Sonda
Czy wokalistka Brass Against przegięła?