Po odwołaniu Glastonbury, również Coachella odwołuje najbliższą edycję. Co z festiwalami?

i

Autor: freeimages.pl/digitill

Po odwołaniu Glastonbury, również Coachella odwołuje najbliższą edycję. Co z festiwalami?

2021-02-01 10:23

2020 roku mówiło się, że następny rok będzie lepszy dla branży eventowej i wrócą festiwale. Niestety, kolejna wielka impreza zostaje odwołana, co zwiastuje, że lato nie będzie najlepsze. Co dalej z festiwalami w Polsce?

Gdy wybuchła pandemia koronawirusa, wszystko się zmieniło, a branża eventowa praktycznie zniknęła z powierzchni ziemi. Mówiło się, że nadzieją jest 2021 rok, jednak od stycznia dostajemy złe informacje. Najpierw odwołano Glastonbury, a teraz potwierdzono, że nie odbędzie się kultowa Coachella. Czy to oznacza, że festiwale w Europie również się nie odbędą?

Co tam w środku gra? - Kult

Coachella także została odwołana. Co z festiwalami w Europie? Jest nadzieja

Coachella została zaplanowana na 9-11 i 16-18 kwietnia, niestety z powodów pandemii odwołano ten termin. Jest jednak nadzieja, ponieważ organizatorzy twierdzą, że możliwe uda się zrealizować festiwal w październiku 2021.

Eksperci twierdzą, że jest to realny termin, jak powiedział doktor Anthony Fauci jest możliwość na powrót koncertów jeszcze w tym roku:

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, stanie się to jesienią 2021 roku. Może już wczesną jesienią ludzie będą czuli się na tyle bezpiecznie by gromadzić się pod sceną.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat