PIERNIKOWSKI FEAT. BRODKA “HORYZONT” – DŁUGO OCZEKIWANY EFEKT ARTYSTYCZNEJ KOLABORACJI JUŻ W SIECI

2020-10-16 16:02
Ilustracja do artykułu
Autor: materiały prasowe

“Horyzont – tak brzmi tytuł najnowszego, wyczekiwanego teledysku Piernikowskiego i Brodki, promującego solowy album artysty “The best of moje getto.

Za reżyserię spektakularnego obrazu odpowiada Sebastian Pańczyk, nagrodzony tegorocznym Fryderykiem za teledysk “Nag Champa duetu Syny, którego ½ tworzy Piernikowski. Zrealizowany z rozmachem projekt producencko spięła ekipa Dobro. Za zdjęcia odpowiada Piotr Sobociński Jr., zaś postprodukcją kompleksowo zajęło się Platige Image.

LEGENDARNA GRUPA KORN WSPÓŁPRACUJE Z WORLD OF TANKS BLITZ – WSPÓLNY TELEDYSK I WYDARZENIE NA HALLOWEEN!Warto dodać, że wraz z premierą wideoklipu na kanale YouTube Asfalt Records rozpoczęła się przedsprzedaż kasetowego wydania “The best of moje getto. Wśród zaproszonych do projektu gości są (oprócz Brodki) Kacha Kowalczyk (Coals), Hades i Adam Repucha. “The best of moje getto jest jak film - tej płyty słucha się od początku do końca, lecz w przeciwieństwie do filmu - na ripicie w domu, w aucie i na mieście.

“The best of moje getto tracklista:

1. Enter the getto

2. Salka ft. Hades

3. White sage

4. Horyzont ft. Brodka

5. Drive by

6. Dobre duchy ft. Kacha Kowalczyk

7. Białas chciałby ft. Adam Repucha

8. Być jak

9. Abhajamudra

10. Best of moje getto

Piernikowski (Robert) - producent, wokalista, autor tekstów i kompozytor. Współtwórca duetu Syny oraz nieistniejącej już grupy Napszykłat. Autor solowych krążków Się żegnaj, No Fun I “The best of moje getto. Jego twórczość rozciąga się od synostwa, przez działalność solową aż po kompozycje teatralne. Primeshit quality.