Paweł Domagała w Mellinie Eski ROCK!

i

Autor: Materiały prasowe

"mellina" w esce rock!

Paweł Domagała w nowym odcinku “Melliny” w Esce ROCK!

2024-04-04 20:38

W tym tygodniu premierę miał kolejny już odcinek talk show “Mellina” Eski ROCK, którego prowadzącym jest Marcin Meller - historyk, dziennikarz i autor książek. Tym razem gościem epizodu był Paweł Domagała - jeden z najpopularniejszych polskich aktorów i muzyków! O czym opowiedział w rozmowie z prowadzącym?

Choć w liceum ukończył klasę o profilu matematyczno-fizycznym, to zdecydował się na studia aktorskie, które zakończył w 2007 roku. Paweł Domagała jeszcze jako uczeń ogólniaka zadebiutował na deskach Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu - jedną z jego pierwszych ról jest postać Ignasia w spektaklu “Trans-Atlantyk” w reżyserii Krzysztofa Galosa. Już w trakcie studiów zaczął pojawiać się w drobnych rolach w serialach i filmach, m.in. “Plebanii”, “Niani”, “Na dobre i na złe”, “Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, “Ostatnia akcja” czy “Miasto z morza”. Na dobre popularność zaczął zyskiwać dziesięć lat temu, gdy odegrał rolę Tomasza „Szyi” Zarównego w pierwszej odsłonie komedii “Wkręceni”. Obecnie Paweł Domagała ma na koncie grę w tak popularnych rodzimych produkcjach, jak: “O mnie się nie martw”, “Powiedz tak!”, “Planeta singli” “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” czy “Żmijowisko”.

Już w 2009 roku Domagała współzałożył zespół Ginger, a jako artysta solowy zadebiutował siedem lat później singlem “Jestem tego wart”, który trafił na debiutancki album aktora i muzyka, “Opowiem Ci o mnie”. Przełomem dla kariery muzycznej Domagały był rok 2018, kiedy to światło dzienne ujrzał singiel “Weź nie pytaj”, który natychmiastowo stał się ogólnopolskim przebojem. Obecnie artysta ma na koncie cztery solowe płyty, a już w przyszłym roku ukazać ma się kolejna. Aktualnie Paweł Domagała występuje na terenie różnych miast ze swoim autorskim stand-upem, “Zresztą nieważne” promuje także najnowszy utwór - “Za późno”.

Mellina: Paweł Domagała - granie na festynie to jest psucie rynku

Paweł Domagała w “Mellinie” Eski ROCK!

W “Mellinie” Eski ROCK u Marcina Mellera Paweł Domagała zdradza, co jest najtrudniejsze w pracy aktora? Okazuje się, że występy przed młodą publicznością! Aktor i muzyk opowiedział również o swojej wierze - Domagała nie ukrywa, że jest wierzący, regulanie chodzi do kościoła. W rozmowie z Marcinem Mellerem szczerze odnosi się również do tego, co niedobrego dzieje się wokół duchownych. Domagała opowiedział też więcej o swoim uzależnieniu od hazardu - aktor przyznał publicznie, że walczył z uzależnieniem i uczęszczał na terapię.

Ja grałem w teatrze, który jeździł po szkołach. Jak to przeżyjesz, to w tym zawodzie już nic nie jest straszne - przyznaje.

“Mellina” - wyjątkowy talk show w Esce Rock!

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 18:00 na kanale Youtube Eski Rock. Podcast dostępny jest także na Spotify i w środę na antenie Eski Rock o 23:00.

Listen to "MELLINA" on Spreaker.

Poniżej spróbuj się w quizie o polskim kinie lat 2010-2019!

Jak dobrze znasz polskie kino lat 2010-2019? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Skąd powraca do Polski Franciszek Kalina, bohater filmu "Pokłosie" (2012)?